Geotech Kadrolar

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
@alperen_69

slm arkadaş;bendeki race kadro gerçekten resimdeki göründüğünden çok farklı ben xt parçaları takacağım,kadroyu aldığın zaman çok hafif ve sağlam bir kadro olduğunu anlarsın,elime bir çok kadro geçti geotech çok daha kaliteli ve bukadar ucuz olması gerçekten fırsat.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@deniz çelik

bisikletlerimizin ekipmanları ne olursa olsun ..en önemli parçası kadrodur....alivo parçaları açıları bozuk ..rigit olmayan bi kadroya takmanın bi mantığı yoktur...kaliteli bi kadroya alivo parça döşersiniz ..kısa zamanda rublesini yersiniz orasını burasını aşındırırsınız (ama kadronuzun ömrü daha uzun olucağından) yavaş yavaş daha profesyonel parçalar ile yer değiştirmeye başlarsınız..yani kısacası fason bi kadroya xt dizmektense ...geotech race veya mosso falcon(ikiside aynı kadro zaten;) ) gibi bi kadroya alivo set dizmek hem o anlık kullanım için hemde ileriye dönük bilinçli bi seçim olup sürüş kalitesi artırılmış olur..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ulas

mosso falcon kullanıyorum...geotech race kullanıyor sayılırım(boyasını saymassak:D)....tek kelimeyle mükemmel bir kadro..fiyat/performans/verim/xc/rigidite/hafiflik :D canavarı:cool:

bu arada Ulaş Bey ...mosso falconlar geotech lerle aynı fabrikada yapılmalarına rağmen ..neden mosso satışınız yok?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@gurkankas

bende "neden satışın yok derken"...neden getirip ..satmıyorsunuz anlamında kullanmıştım..tabiki getirilmeen ..var olmayan bişey satılamaz :(