Geçirdiğim Kazada Çenemin Platin takılmış hali. Mandibula Kırığı Ameliyatı

Scudo

Sezer İmamoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Bisiklet
Sedona
geçmiş olsun :confused: arkadaşımın arkadaşı arazide düşmüştü onunda çenesi kırılıp dudağı çenesine kadar yarılmıştı. çok zor bir şey ALLAH şifa versin

• Beğen
Tepkiler: Semih_ÇELİK

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Bu tarz bir hasara bisiklet kaskının pek artı etkisi olmaz gibi sanki..? Neyse, geçmiş olsun. Bu gibi sarsıntılı kazalarda bir kaç günlük hafıza kaybı olabiliyormuş, hatırlamamanız normal. Bende de aynısı oldu hatta ben çarpan arabayı aynadan gördüğümü hatırlıyordum ama rengini yanlış hatırlıyormuşum. Bu hafıza kaybı olayını da kaza sonrası ilk yardımı yapan hemşirenin eşi (ne doktoru olduğunu unuttum) anlatmıştı. Çok karşılaşıyorlarmış bu durumla.

• Beğen

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Geçmiş olsun , gerçekten çok kötü bir durummuş . İnşallah kimsenin başına gelmez..

• Beğen

K. Benli

Daimi Üye
Tepki
236
Bisiklet
Trek
@semih çelik

Geçmiş olsun...

Bu fotoğraf poster yapılıp kask kafalılara ibret olarak sergilenmeli.

Geçen gün, daha önce de birçok kez görmüş olduğum gibi, bir motosikletliyi kaskını koluna takmış olarak sürerken gördüm. Hiç takmayanlar bir yana, koluna takmak kask kafalılık da değil de ''kaz kafalılık'' tan herhalde.

Yeri gelmişken, özellikle ülkemizde, yollarda meydana gelen ''kaza'' diye adlandırdığımız olayların çoğu ''kazaya davet'' tir aslında. Kaza, önlem alınmasına rağmen olur, aksi durumda normal sonuçtur.

Önlem derken, araçların üzerine ''maşallah'' yazmayı kastetmiyorum

• Beğen