Gaziantep

Scudo
Tepki
23
Bisiklet
b'Twin
Gazimuhtarpaşa civarında oturuyorum. Liseden yakın bi arkadaşımla beraber genelde ikili turlar yapıyoruz. İkimizin de yol bisikleti kullanması bizim için daha rahat oluyor. Sizin ikamet neresi?

İltergüvenc

Aktif Üye
Tepki
112
İsim
İlter
Bisiklet
Ghost
@Bekir Kalak Bende hafta da bir kuzenim ile tur yapıyorum , ama birini beklersek asla yola çıkamayacağız gibi gözüküyor , ikamet olarak gaziantep forum civarı diyebilirim :)

Tepki
23
Bisiklet
b'Twin
Bu tarz işlerde hem kafa yapısı hem de kondisyon uymalı. Yoksa turdan zevk alamıyorsunuz. Biz o yüzden 2 en fazla 3 kişi oluyoruz

• Beğen
Tepkiler: İltergüvenc

İltergüvenc

Aktif Üye
Tepki
112
İsim
İlter
Bisiklet
Ghost
Arkadaşlar merhaba , yarın ufak bir gezi yapmak isteyen varsa konuşalım tanışalım :)

burakcann

Üye
Tepki
1
İsim
burak can yüksel
Bisiklet
Mosso
Yaşım 17 necat bayel de okuyoeum sizler

burakcann

Üye
Tepki
1
İsim
burak can yüksel
Bisiklet
Mosso
Telefon veya facebook adresinizi verirseniz daha detaylı konuşabilirz

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Diyarbakır'dan selamlar ve sevgiler hepinize bisikletsever arkadaşlarım.
14.02.2016 tarihinde Güzel Memleketimin, Güzel ve tarihi şehri Gaziantep'e geldim. 4 saatlik kısa bir ziyaret idi. İmam Çağdaş'da güzel tatlar tattık, Koçak'tan ağzımızı tatlandırdık. Gözüm çok bisikletli arkadaş aradı şehrin içinde. Ama maalesef ki kimselere denk gelmedim. Gelseydim durdurup sorardım, tanışırdım. Nasip olmadı. Bir daha ki sefere buraya yazarım da haberdar eder gelirim artık :)

Sevgilerimle. Bol Pedallı günler.

Falkee

Üye
Tepki
11
İsim
Emre
Bisiklet
Salcano
Bende gaziantep teyim tanışıp tur yapmak isteyenler özelden ulaşabilir.

Ghost Buster

Aktif Üye
Tepki
124
Bisiklet
Ghost
her haftasonu nişantaşı sokaktaki (mola için) sinek valesine gidiyorum. orada buluşup oturup konuşup tanışabiliriz

İltergüvenc

Aktif Üye
Tepki
112
İsim
İlter
Bisiklet
Ghost
@İbrahim Aslanhan Şehir içi bisiklet süren pek göremezsin tek tük.Onun haricinde gaziantep'i gezip görmekle iyi etmişsiniz :) Biraz daha uzun kalsaydınız daha çok zevk alabilirdiniz :).

@onuranil @Falkee Bana her türlü uyar arkadaşlar isterseniz özelden konuşalım buluşup tanışırız :)

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Aslanhan
Tepki
0
İsim
furkan Ergün
millet selam. gugıl dan arayınca burası çıktı, hortlattım kusura bakmayın.
nisan sonunda antep bisiklet turu var. antebe bisikletsiz gelip orada haftasonu için bisiklet kiralamak istiyorum ama kiralayan bir yer bulamadım. yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır?

Tepki
11
İsim
EMRE YILDIRIMDEMİR
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Tüm Gaziantep'li bisiklet kullanıcısı arkadaşlarıma selamlar!
Aranıza bu hafta sonu aldığım Salcano NG750 modeliyle katılıyorum. Kendimden bahsedecek olursam Gaziantepliyim, 20 yaşındayım, aöf okuyorum, başpınarda bir fabrikada muhasebeye bakıyorum. Evimin konumu itibariyle ve yeni bir bisiklet kullanıcısı olarak çok uzak yerlere gidemiyorum fakat olabildiğince Gazikent mahallesine yakın yerlere gelmeye çalışırım. ha birde sormak istediğim bir soru olucaktı bunun için konu mu açsam diye düşündüm sizlerden fikir alırsam ona göre yaparım. Gaziantep Danışman bisikletten aldık ve orada ki Alper Abi bize NG750'yi kredi kartına 9 taksitle 900 TL'ye sattı. Fiyat nasıl sizlerce ?

K-Pax

Üye
Tepki
333
İsim
Umut
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar. Gaziantep'de dahil olabileceğim bir bisiklet grubu var ise katılmak isterim veya benim gibi birlikte bisiklet sürmek isteyen yalnız arkadaşlar var ise iletişime geçebilir.

T

tersderyar

Misafir
Geçtiğimiz hafta sonu yapılan müsabaka sonuçları ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Bisiklet Federasyonu sadece ilk iki günün sonuçlarını yayınlamış. Son günün ve genel klasmanın sonuçları hala yok. Elinde olan paylaşabilir mi acaba?