Gaziantep

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
Şuan 2015 yılındayız halen aktif turlarımız vardır. gelmek isteyenleri bekleriz.5 sene önceki konuşmayı tazelemişl olurum

• Beğen
Tepkiler: Edip D.
Scudo

myhoss27

Üye
Tepki
0
İsim
mehmet değer
Bisiklet
Salcano
salcano NG650 bisikletim var biraz açmam gerekiyor bi kaç parça temini ondan sonra bende katılmayı düşünüyorum turlara :) bisikletin şu anki hali ile de biraz endişeliyim :D beni çok yoruyor. ne gibi yenilikler yapmam gerekiyor bilgi verir iseniz de sevinirim kolay gelsin

myhoss27

Üye
Tepki
0
İsim
mehmet değer
Bisiklet
Salcano
salcano ng650 26 bisikletim var benim de hantal sanki biraz nasıl parçalar kullansam nasıl kurtulurum bu hantallık dan sonrasına belki yoldaş oluruz :D

Falkee

Üye
Tepki
11
İsim
Emre
Bisiklet
Salcano
@myhoss27
Benimki de aynısı gaziantep bisikletçileri derneğine kayıt ol cuma günü turlar var.Eğlenceli oluyor.

myhoss27

Üye
Tepki
0
İsim
mehmet değer
Bisiklet
Salcano
@Falkee
iyi güzel de kardeşim benim bisiklete biraz bakım yapmam lazım hantal neler yapıcam nasıl bişiler uyguluycam :D ondan dolayı bi bilgi alsam hem ne renk senin bisiklet etraf da çok yeşil görüyorum bi tanesi de sin misin yoksa :D

myhoss27

Üye
Tepki
0
İsim
mehmet değer
Bisiklet
Salcano
@yvzbikes
abi o hangi spor salonu :D biraz reklam olucak sanki ama aranıyorum öyle bir yer veya başka yönlendireceğin bir yerler var mı cevaplar için teşekkürler

Falkee

Üye
Tepki
11
İsim
Emre
Bisiklet
Salcano
@myhoss27
Valla bende yeni aldın 1 aya yaklaştı daha.O yeşillerden biride benim :D

myhoss27

Üye
Tepki
0
İsim
mehmet değer
Bisiklet
Salcano
@Falkee
vay renk kardeşim benim :D her taraf salcano ng650 dolu çoğunluk da yeşil :D ne mübarekmiş :)

samahano

Üye
Tepki
0
İsim
Barış
Bisiklet
Ghost
Arkadaşlar Gaziantep'te tur düzenleyen bildiğim kadarıyla 3 grup var. İletişime geçmek isterseniz Facebook hesabınızdan TUBİS ve GBD(Gaziantep Bisikletliler Derneği) ararsanız size yardımcı olurlar. Bende turlara gidiyorum. Benim grubum TUBİS aile ortamı kurulmuş. Saygı ve sevgi çerçevesi içinde iyi arkadaşlar. GBD'ye katılma şansım olmadı fakat onlarında iyi olduğunu düşünüyorum. Hayırlı günler.. :)

İltergüvenc

Aktif Üye
Tepki
112
İsim
İlter
Bisiklet
Ghost
Merhaba arkadaşlar gazi şehrimiz Gaziantep'ten olan varsa aranızda tanışalım ,kaynaşalım.

Ben İlter Güvenç , bisikletim ghost (mtb) şimdiden memnun oldum....

Stalker97

Üye
Tepki
9
İsim
berkin
Bisiklet
Ghost
bende antepteyim ghost se-1000 var bendede :D

Stalker97

Üye
Tepki
9
İsim
berkin
Bisiklet
Ghost
@GezginizBiz aynen mekanik diskli ve rengi farklı sırf rengi için alıcaktım sonra ne bileyim bunu aldım :D ama memnunum yani

İltergüvenc

Aktif Üye
Tepki
112
İsim
İlter
Bisiklet
Ghost
@Stalker97 bende o modeli gördüm 800 yaparız dediler bende bir üst modelini sordum 1300 dediler 1000e üst modelinde anlaştık aldık...

Stalker97

Üye
Tepki
9
İsim
berkin
Bisiklet
Ghost
@GezginizBiz aman seneye üst modele geçmeyi planlıyorum zaten umarım olur da bisiklet ön far lazım satan bi yer biliyomusunuz

İltergüvenc

Aktif Üye
Tepki
112
İsim
İlter
Bisiklet
Ghost
@Stalker97 umarım , şehreküstü ve itfayenin ordaki yolda yol boyunca bisikletçi var orda bulabilrisin