Gazİantep Ünİversİtesİ Bİsİklet TopluluĞu (gazÜbİto)

YUNUS TERKİN

Forum Demirbaşı
Tepki
144
kayıtlar tamam üniversite kısa bi süre sonra açılıyor ve gazübit olarak ilk büyük tanışma toplantımızı yapıacağız inş
tanıtım organizasyon bildirim yapacağımız faaliyetler ve geziler
gerekli malzeme alımı ve isteği
tanışma kayıt ve gerekli belgelerle resmileştirme işlerim gelecek günlerde bildirilecektir...

Scudo
Tepki
0
@YUNUS TERKİN

arkadaşlar öncelikle herkese selam ben abdullah yaşar doğa derneği halfeti ve birecik sorumlusuyum bizim bir sodes den projemiz çıktı ve bunun için bize bisiklet gezi rotası çıkaracak olan arkadaşlara ihtiyacımız var katılmak isteyen olursa beni bu numaradan baraya bilirsiniz: 0545 215 97 05

NOT: organizasyon her şey dahill

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar Gaziantep üniversitesinde ne zamanlarda ve nerelerde toplanıyorsunuz?

YUNUS TERKİN

Forum Demirbaşı
Tepki
144
şimdilik ilk toplantımızı aralık ayının sonlarına dağru yapmayı planlıyoruz çünkü federasyonunda proğramına göre hareket ediyoruz. şu ara herkez tatilde...
o bakımdan kesin bişey söyleyemeyeceğim... ayrıntılı bilgi için 0538 323 70 35 avea arayabilirsiniz...

YUNUS TERKİN

Forum Demirbaşı
Tepki
144
arkadaşlar gaziantep üniversitesi için 60 adet bisiklet alınmıştır.
düz beden düz vitessiz. sade ve gösterişsiz gezi bisikletleridir
üniversite kampüs içi tüm ulaşımları ücretsiz ve öğrenciye özeldir hayırlı olsun.....

formosa

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Cube
Artık kaldırıldı onlar, devlet erkanı geldiğinde göstermelik olsun diye konuyor yerine. 2013 yazı için etkinlik var mı?

Tepki
1
Bisiklet
Kron
yazları gaziantepte bulunuyorum topluluğa bende katılabilirim inşallah yazın organizasyon oluyor ise.