Garmin Virb X ve Garmin Virb XE Aksiyon Kameraları!

Scudo

Burak Salgın

Forum Demirbaşı
Tepki
121
Bisiklet
Scott
@K. Mustafa (link)

(link)

ben bide yedek batarya almıştım. onuda gönderdim

pttyi şimdi kontrol ettiğimde ise dünkü veriler var. sabahki torba kapandı işlemi çıkmıyor. başına böyle bişey gelen oldu mu?

Burak Salgın

Forum Demirbaşı
Tepki
121
Bisiklet
Scott
şimdi düzeldi durum. sıkıntı yok: )

@Hasan Saylık gümrüğe takılması gibi bir durum söz konusu değil. sadece vergisini veriyorsunuz ürünün kdvsini. bu kadar. başka bir işlem yok. o verilen kdv ile bile türkiye fiyatlarından ucuza geliyor.

mesela bu ürüne vergi çıksaydı 1450 lira ödeyecektim toplamda. vergi çıkartmadılar 1210 liraya düştü.

ürünün türkiye fiyatı 2100 lira.

: )

kamerayı aldım. çok ilginç birşey oldu. ürün bursaya vergi çıkmadan geldi. gittim almaya, salı günü gümrük memuru geliyor torbayı o açıyor dedi. neyse takip ediyorum sistemden dün gümrükten çıktı depodan çıktı olarak gözüküyodu sistemde. baktım yine vergi yazmıyor. bu sabah gittim. daha işlemleri bitmemiş tam olarak aldım yinede ama vergi çıkarttılar alırken.

ilk defa bursada gümrüğe girdiğini görüyorum.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
75.94 euro'luk bir alışveriş yapacağım.Sınırı 0.94 euro ile geçiyor.Inşallah gümrük çıkmak bana da :D kameranız hayırlı olsun ayrıca.

• Beğen
Tepkiler: Burak Salgın
Tepki
0
İsim
Mehmet
Bisiklet
Pinarello (replika)
garmin virb elite verileri videonun içine gömdüğü için ve bir çok cihazla eşleşebildiği için güzel bir cihaz

adilmusazafer

Forum Demirbaşı
Tepki
255
İsim
Adil Musa ZAFER
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti