Garmin Edge Kullanıcıları Kulübü

Scudo

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
@tsahna yoğunluktan dolayı giremedim foruma. Cihazda arıza söz konusu. pil çok uzun süre yetiyor. Sizden ricam faturası ile birlikte Baytekin'e göndermeniz. İçine bir not ekler adımı yazarsanız servis arkadaşlarım bana sorarlar. Yardımcı olmaya çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Dün gece 3 sürüş kaydettim. İlk ikisini cihaza kaydetmedi. 2 gün evvel ki sürüş vardı en son. Eve dönerken açtım son sürüşü, kaydettim. Kayıt olduktan sonra sürüşler kısmına girdim normal şekilde kayıt vardı. Daha sonra ana ekrana gelip tekrar sürüşlerin olduğu ekrana girdiğimde gene gitmişti sürüş. Garmin 510 cihaz. çok fazla sürüş olduğu için hafıza ile alakalı bi sorun olabilir mi yahut farklı bi sorun mudur acaba?..

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Ahmetkhrmn hocam önce strava da yüklemek istediginiz segmentlerinizi yıldız ile işaretleyin. 2- daha sonra yukarıda verilen siteyi açıp segmentlerinizden birini açıp o segmenti ekranda adres cubugundan (link) ya atın. ve tamam a tıklayıp fit dosyası olarak indirin. fit dosyalarınızı da garmin in içindeki (aleti kabloyla bilg. a baglayıp) segments klasorunun içine atın o kadar.
yola çıkınca segment e yaklastıgınızda uyarı gelir. Ben de de calıstı memnunum

Ahmetkhrmn

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
Ahmet Kahraman
Bisiklet
Focus
Garmin express in verdiği uyarı hala devam ediyor. Factory reset attım, önceki activities routes segments vs hepsini sildim. Hala aynı uyarı çıkıyor. Akşam garmin expresi kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyeceğim son olarak.

Ayrıca doogal dan indirdiğiniz dosyalar .fit.json gibi bir uzantıyla mı iniyor sizde de?

Muad dib

Daimi Üye
Tepki
315
Bisiklet
Orbea
segmentlere yaklaştığımızda garmin'in haber verme özelliği garmin fenix3'te yok mu acaba? cunku garmin klasörünün altında segment diye bi dosya yok.

MossoM

Daimi Üye
Tepki
462
İsim
Cihan D.
Bisiklet
Mosso
Şu Garmin’e 3000 TL vericek kadar durumum iyi olsa yeterdi..

Ahmetkhrmn

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
Ahmet Kahraman
Bisiklet
Focus
Garmin express'e dair ne varsa sildim. Garmini fabrika ayarlarına döndürdüm. Fit dosyasını da chrome ile indirdim, segments'e attım ve oldu :) Teşekkürler herkese

CeCeKa

Minik
Tepki
496
İsim
Cihan Can Kureş
Bisiklet
Scott
12223244.jpg

Arkadaşlar Merhaba Garmin Edge 1000 kullanıyorum
Garmin Express e bağladığım da hafıza az olduğunu gördüm.Cihaz da ayrıca hafıza kartı da takılı kontrol ettiğim de Garmin\Activities içerisinde .fit uzantılı kayıtlarım mevcut.
Harita güncellemesi gelmiş 10 gb direk kart üzerine nasıl güncelleme yapabilirim.Cihaz belleği sizin de gördüğünüz gibi dolu görünmekte.

hunter84

Üye
Tepki
89
İsim
Özgür
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
(link)
Sonunda kavuştum bende harita yukledım rota yüklemeyı henuz denemedım dün gece baya kurcaladım şimdi sadece dışarıda test etmek kaldı ama cihaz hosuma gıttı bana yeterlı

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Muad dib hocam segment leri atmamış olabilirsiniz. Eger bilg. a kablo ile bağlantı kurduktan sonra segment s klasörünün içine baktığınızda boş ise segment leri yuklu değildir. YuklediktenY sonra bir deneyin.
Bisiklet bilgisayar larinin hepsi -garmin icin söylüyorum- uyarı veriyor.

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
@CeCeKa Mesajı şimdi gördüm. Çözebildiniz mi? Yardımcı olabilirim.

CeCeKa

Minik
Tepki
496
İsim
Cihan Can Kureş
Bisiklet
Scott
@Pelin güncelleme konusu halen duruyor.Cihaz belleği dolu görünüyor.Bu yüzden güncelleme yapmadım.Cihaz güncelleme yapılacağı zaman direk hafıza kartına mı güncelleme yapıyor .Emin olmadığım için yapmadım.

CeCeKa

Minik
Tepki
496
İsim
Cihan Can Kureş
Bisiklet
Scott
@Pelin çok teşekkür ederim ilginizden dolayı.Uygun bir zamanımda gönderebilirim.O zaman tekrar iletişime geçeceğim sizinle.İyi çalışmalar :harika: