Garmin Edge 510 - 810

Ediko

Üye
Tepki
15
İsim
Erdinç
Bisiklet
Merida
Garmin Edge 510 yada 810 arıyorum.

Scudo
Tepki
1
Bisiklet
Trek
Ben de sizin işinize karismak istemem fakat aynı ürün için bu site üzerinden bana yardım eden bi büyügumuz sayesinde edge 510 aldım. Dilerseniz size anlatayım . (link) bu site üzerinden aldım. Ayin 13unde sipariş verdim su an ürün istanbulda gumrukte . Dolar fiyatları bu ara biraz yüksek Kargo dahil size 760 TL civari geliyor Sizin adınıza DHL Kargoyla iletisime geçip ve %18 gümrük veergisi ödeyerek sahip olabilirsiniz .

celikeren

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
Merida
@abdullah tysz
Merhabalar , bende bu aralar bu üründen sipariş vermeyi düşünüyorum.
Ben TNT express de Çalışan birisi olarak böyle bir gümrük çekimi işlemi daha önce görmedim. siz Dediğiniz şekilde teslim aldınız mı acaba? Bizim gümrük bölümü ile konuştum bana 400-500 tl arası masraf olacağını Söylüyorlar , ordino+ardiye+vergi gibi
Siz bizzat şait olmuş birisi olarak Süreci birazdaha Detaylı anlatırsanız memnun olurum.

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@celikeren

Ben aynı şekilde aldım. Eğer ürün Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra 3 gün içinde DHL'e istenilen belgeleri iletirseniz, vergi dışında hiçbir masraf almıyorlar. Bir sonraki gün de teslim ediyorlar.

Mahsus Mahal

Daimi Üye
Tepki
94
İsim
Aydın Bez
Bisiklet
Specialized
Almanya üzerinden aldığım 75 Euro üzeri tüm ürünlerde gümrük vergisini kapıma gelen PTT görevlisine ödedim, araya herhangi bir aracı vs girmedi. Üstelik paketler Almanyada DHL ile taşınıyor, yurtiçinde PTT devralıyor.