''garipçe rampalar 45 derece bu bir savaş...''

Scudo

Levent ÖNDER

Aktif Üye
Tepki
63
İsim
Levent ÖNDER
Bisiklet
Mosso
Çok keyifli gözüküyor. Bu sıcak yaz gününde iyi geldi. Bilgisayar başında serinledim sayenizde. :) Ayaklarınıza sağlık. Daha nice keyifli gezmelere...

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

bahadır76

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Diğer
çok eğlenceli tur olmuş. ayaklarınıza sağlık. ekim ayının ilk pazar günkü turu garipçe'de aynen böyle mi olacak? hani şu bisiklet okulu formatında olacak olan. yoksa biraz değişiklik mi içerecek. orada olmak istiyorum.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bahadır76

ekim ayının ilk pazarı evet bu formatta olur ...havalar soğudukça kayalıklı yerde soğuk olur tabi restoran tarafına gideceğiz o vakit ,,,, 4 eylülde burdayız ve ekimin ilk pazarı gene burdayız kasımda artık soğuk olur ..

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Çok güzel bir tur olmuş, tüm arkadaşların bacaklarına sağlık, butürden turlar düzenleyen kardeşlerimiz sayesinde bizlerde gidip göremediğimiz yerleri görmüş oluyoruz. Tekrar teşekkürler.

• Beğen

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
bol katılımlı keyifli bir okadarda zorlu bir tur gerçekleştirmişsiniz.
tura katılan herkesin ayaklarına sağlık...

Mücahit Kıvrak

Forum Demirbaşı
Tepki
132
Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederiz.. Biz de yeni yerler ve zorlu parkurlar öğrendik.. Kendimize gaz geldi. Daha çok çalışırız artık.. :) küçük zorluklarda isyan etmez, engellerle savaşmaya devam ederiz.. :)

Sefa Ayrılmaz

Aktif Üye
Tepki
73
Bisiklet
Cannondale
Ayaklarınız dert görmesin..Asvaltta gittiniz icin soruyorum,Yol bisikleti ile aranıza katılıp bu yollardan gitmez mi.Asvaltta gittiginiz halde MTB kullanıyorsunuzda onun icin sordum.

Tepki
12
Çok keyifli olmuş. Tebrikler katılan herkese ve organizasyonu sağlayan Kudret abiye. 4 Eylül demişsiniz. Bayram tatilinin olduğu hafta. Tur düzenlenirse katılmaktan büyük mutluluk duyacağım.
Takipteyim :)

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Ya bu kadar uzun yolu bisiklet ile nasıl pedallıyorsunuz ? Zor olmuyomu ? Benim aklım almıyo nassı oluyo ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Bibendum

cüneyt selam bu arada bu hidrolik şimdilik iyi çalışıyor valla tek tabanca gidecektim arkada fren olmadan kaçıklığın dikalalığı ,,,,,
gerçi ön tabanca gibi ,,,,,arkaya yeni fren anlayışı bulmak lazım ......
emme nasıl ,,,,,,bu arada disk ve slx fren sistemi gidince arka tekerden 300 gram oynamakta ....artık düşün bisikleti hafifletmek için arkadan yeni sistem arayışlarına girdik,,,

:D :D :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Sefa Ayrılmaz

sefa isteyen yol kullanır isteyen mtb yalnız tabi yol bisikletinin avantajı nerde asfaltta ama rampada daha çok yorulursun neden 2 makara yani iki çark var yolda durum böyle ben her yere gitmek istiyorum dersen hibrit bisiklete yönelecen ,
benim bisiklet stabilizede gidiyor ,ayrıca sert düz toprakta gidiyor mtb den bozma hibrit oldu.
amortisörü sattık fox yüzlük idi...bisiklet 10 kiloya indi....şimdi tabi taşlı mıcırlı yollara giremiyoruz ama mıcır asfalta girebiliyoruz ,,,,,,senin anlayacağın her yola göre bisiklet olayına soyunacaksın bence toplama en iyi şekil tabi çok para verirsin ,,