Garibanlar için bikepacking projem

uussff

Daimi Üye
Tepki
228
@CmlCLK Tabiki, Instagramda meg_enes diye aratip cikan profilde bitmisinin ve bisiklet ustundeki fotosunu gorebilirsiniz.
Boyasi bana askerdeki kamuflajin rengini animsatti.

(link)

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Özcan.

Kot pantolu heybe yapani gördümde bu biraz karisinin çantasini taşiyan kilibik işi sanki :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetsunu
Onu bunu bırak da de hele, sen ne zaman gidiyorsun? Ekürin pılını pırtını toplayıp kaçtı, sıra sende galiba!

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BF Okuru
Vay ömer agam moderatörde olmuşsun. Hadi hayırlı olsun. Artık bizimde forumdaki sonumuz senin elinden olur. Kudret in gidişi bana cok dokandı. Oyle dokandıki adeta nefesim dıkandı. Forumda en gitmez dediğim adam, foruma çivi cakmış adam, nerdeyse forumu yazarlarıyla birlikte satın alacak adamda blake in yedilisi dizisi gibi birden çekti gitti. Ne oldugunu anlamadım. Bu gözler 8 yıldır bu forumda kimler gördü kimler okudu. Bir bir gittiler, eksildiler. Yerine onlar gibi devedişi adamlar gelmedi boşluğunu dolduran olmadı. Onların gidişıyle bizlerde biraz eksildik. Say desen bir sayfa adam sayarım şimdi. Artık eski tadı vermiyor. Bizdemi dükkanı kapatsak acaba.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetsunu
Boşver dünyevi şeyleri mehmet aga, gözümüz yoktur bizim böyle şeylerde en iyi bilenlerdensin, lakin icap etti olduk. Ama şu senin eküri meselesi çok kötü de olmadı bence, uzunca bir süredir bende de engelliydi. Lakin kendi tercihi zaten, hakikaten çok adam gitti ama hayatta böyle değil mi zaten? Yeter ki gelen gideni aratmasın!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mariokaldato
Allah seni ne yapmasın, tam da senden beklenen kutlama, sağolasın :) :harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetsunu

breh breh... adam mı övüyor, topluluk mu aşağılıyor, anlayamadım. birçok insan burada bu türden ifadelere ve üst perdeden salvolara sessiz kalıyor, polemiğe girmiyor diye mi bu üslup hadsizliği. arkasından konuşmuş olmayalım, cevap veremeyecek kişilere laf etmeyelim, derken bir de böyle sözlerle mi cebelleşelim. uzun bıçaklar gecesi teşbihini de ilk siz yaptıydınız da adam sanki matah bir şeymiş gibi diline doladıydı. ortalık karıştırıp insanları birbirine kırdırmak için pusuya yatmak... hiç normal değil. tahammül sınırlarını zorlamayın.

kimsenin kimse karşısında imtiyazlı sayılmadığı bir forum ortamı beklemekle hata mı etmiş olacağız yine?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bisikletgundemi
Umut ederiz ki @mehmetsunu böyle utanç verici benzetmelerde bulunmaz bir daha, bana böyle bir ithamda bulunsa hayatı boyunca tek bir kelime dahi duyamaz benden bir daha, o kadar net yani!

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Özcan.

Haci para var huzur var . Parasiyla tutarim bir Karagöz kendime ehehehe :D

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@CmlCLK mesele yapmaya çalıştığı şeyler değil hocam, eğreti, geçiştirilerek yapılmış, el yordamıyla üstün körü iş olsun diye ortaya çıkarılmış, yolda bırakacak şeyleri sözüm ona "tasarım" diye bize sunuyor olması mesele! Yaptığı en ufak bir işçilik yok, dikişi başkalarında emek başkalarında ama prim yapmaya çalışan bizimkisi!

Ekleme: Daha ne kadar kötüleyebilirim bilemedim?
Muhtemelen forumun en kirli konusu budur müdür :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mariokaldato silsek mi konuyu ne yapsak? @mehmetsunu yu komple gönderememiş olsak bile eli ayağı kesildi en azından, arada fotoğraf falan atıyor işte, gerçi iyice yaşlandı artık, foruma üye olduğunu da unutuyordur o şimdilerde.