Garaj ve dizaynı...

Scudo

T.T

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Lapierre
Yahu forumda ne kadar delikanlı üyeler var sasiriyorum bazen. Arkadas haber verdi de oyle ogrendim, bana mesaj yazmis ama engelledigim icin gormedim. Böyle adamların seviyesiz yazılarını konularini görmek istemediğim için engelledim

Eyy mariokoldato denen orta yaşlı arkadas :)

Adam gelmiş 40 küsür yaşına, kafasında 3 tane saç teli kalmış, evli barkli adam olmussun. Foruma gelmis delikanlı ayaklarına yatıyosun ama kiz tavlamali konular aciyorsun. Seni nasıl ciddiye alalım biz? Görsen yetişkin sanarsın. 11-12 yaş seviyesine göre espiriler, bir konu açayım da komik yazarsam belki 2-3 beğeni gelir düşünceleri, ortamlarda varolabilmek için gurbetçi arkadaslara yandaş olma cabalari, bi de arda delikanlı gözukeyim de laf söyleyen olursa racon keseyim ayakları. Racon da kessen rakun da kessen ciddiye alan olmaz böyle kişileri, uğraşıp yorma kendini.

Başka forum acmissiniz, burayı kotuleyip oraya adam toplayacaginiza sizin tayfa komple orada toplansında huzur bulalım.

Delikanlı olacakmışımda kimliğimi aciklayacakmisimda... bu forumda eşinin üzerinden yalan söyleyen adamlar önce kendi hatalarını kabul etsin, aciklama getirsin, üste çıkmaya çalışmasın. sonra ben kimliğimi açıklayayım. beni zaten tanimiyorsunuz o ayrı. Şu forumda sizden hoşlanmayan yüzlerce adamdan biriyim sadece. Bu kadar sevmeyeniniz, her fırsatta laf sokmaya çalışanınız varsa ALLAHAŞKINA bi dönüp kendinizi sorgulayin. Neden sürekli tartışma icindesiniz kavga icindesiniz şikayet icindesiniz. Lütfen bi düşünün bunu.

Ben yazmayı bırakacağım, sizinle ilgilenmeyecegim. yeterki almancı bi arkadaş itiraf etsin şu konuda yasananlari, söylediği yalanın açıklamasını yapsın da kapansın konu.
Linki asagida veriyorum, fotoğraf silinmiş ama mesajlar duruyor. Verilemeyen cevaplar da duruyor :)
240 numaralı mesajı okuyun, hemserim serkan ne güzel yakalamış ve foyasini ortaya çıkarmış gurbetci arkadaşımızın. Ama konunun üstü kapatılmaya çalışılmış.
(link)

Ne zaman hata kabullenilip, yalan soyledim denip özür dilenir, biz de özür diler ortadan çekiliriz. Ama sürekli böyle çete olup [kendinize ve hareketlerini bakmadan] birilerini ezmeye kalkisirsaniz bizde açıklama bekledigimizi hatırlatırız.

Gayet medeni sekilde yazdım bana zerzevat gibi tuhaf sekilde hakaret edilmesine ragmen, medeni şekilde de cevap ve açıklama bekliyorum lütfen.

Forumda bana cevap verecek veya açıklama yapacak cesarette olamayanlar var. Ve bunların delikanlı ayagına yatıp bana korkak dedikten sonra ortadan kaybolmasi çok ilginç. Üzülüyorum bu arkadaşların ortadan kaybolmasına :) fotoğraf çekimine mi gittiniz naptiniz? :)

brky1905

Cycle to stay alive
Tepki
594
İsim
Berkay A
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hocam o kadar bisikleti kim sürüyor

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

T.T

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Lapierre
@brky1905
Ailecek suruyorlardir. Tek kişi süremez herhal :))

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@brky1905
Koleksiyonculuk nedir diye googleye sorarsaniz sorunuzun cevabinida bulmus olacaksiniz, emin olun buna. Ip ucu olarak vereyim, bisikletlerin hepsi tikir tikir calistigi halde cogu kullanilmiyor.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selamlar Reis
Son yenilemeler ne durumda acaba , meraktayiz :) ?

• Beğen
Tepkiler: nonsteril

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mariokaldato
Evet yenilemeler var tabiki komple yeniledim garaji.
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.1.JPG
5.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13 (1).JPG
13 (2).JPG
13 (3).JPG
13 (4).JPG
13 (5).JPG
14 (1).JPG
14 (2).JPG

Garajdaki 8 bisikleti tasiyan standi, ilgisini cekenlere kesinlikle tavsiye ederim. Cok az yer kaplayan, düzenli, saglam ve güvenilir bir stand.
Siparis vermek isteyenler icin Link.
(link)

mandelli_2015_309402060.jpg

DSC_0188.JPG

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez
:D kralsın başkanim , üstüne adam tanimam hem insanlikta hem bisikletcilikte ha birde yakinda colnago koleksiyonunu müze olarak açarsin gibime geliyor keh keh :D

T.T

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Lapierre
@OsmaniyeRehber
bende çok kıskanıyorum, bu fotolar :)))

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Şu koleksiyonu kesinlikle görmek isterdim. Bu hafta 2 geceliğine Stuttgart'a geliyorum ama vakit yok. Vakit olsa bir gün gelip koleksiyonu incelerdim. Kesinlikle ilginç bisikletler var.

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@clubber
Sorun degil bende stuttgarta kaliyorum, 1-2 saat aksamlari vaktiniz olursa ben gelir sizi bulurum. Garaji görmek sart degil beraber birseyler icer tanismis oluruz. Gercekten memnun olurum.

A.Tahsin

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Bianchi
@Murat Cömez

Burasi sadece garaj degil : ) bir tarih bir hobi kulubu : )
keske kullansaniz ve vlog yapsaniz acaip takipciniz olur ve youtube reklamlariyla yeni bisikletler ekleyebilirsiniz koleksiyona ... bu arada letgo oneririm efsane kadrolar lastik parasina ilana konulmus .... iyi sporlar

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@A.Tahsin
Ozelden bu kadro ilanlarini atar misin dostum rica etsem ?

• Beğen
Tepkiler: A.Tahsin

A.Tahsin

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Bianchi
@Murat Cömez

Ben hem marka hem de road bike cycle vs gibi aratiyorum o zaman denk geliyor bir de konum belirle ye tiklayip Almanya veya cevre koyler ulkeler secebilirsiniz zamanla daha cok ilan olur sanirim

(link) / bazi tarafından yüklendi.

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü