g.antep de bi tur düzenlesem kimse gelmez :(

byloft

Aktif Üye
Tepki
98
g.antep de bi tur düzenlesem kimse gelmez :( cünkü antepli hiç üye yok :(((

Scudo

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Demek ki Antep'de kondisyon yapıp şehirlerarası turlara çıkmak, veya para biriktirip bisikleti otobüse atıp organize edilen şehirlerarası turlara katılmak gerekiyor. Ayrıca açılmış olan Gaziantep tanışma forumunda isminizi bile yazmamışsınız, (link) diğer üyelerle iletişime geçebilirsiniz.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
O halde organizasyon yapalım. 8 Mayıs'ta Gaziantep-Nizip-Birecik Turuna varmısın? 55 Km tek yön gidiş. Dönüşü otobüsle yaparsın...
Kabulse ben oradayım...:D

Sevgiler...

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
slm arkadaşlar ben gaziantepden yavuzbisiklet lütfen bir kişinin lafına uyupta hemen böyle gaziantepde organizasyonlar yoktur sanmayın biz her hafta sonu turlara çıkıyoruz tabiki gelen olursa bekleriz adres bu e-mail adresimde kullanıcı adımdır.
saygılarımla
kenan YAVUZ
TLF:0342 338 81 57 İŞ

byloft

Aktif Üye
Tepki
98
krdeş o dediğin g.antep tanışma konusu gibi bi konu açtm ben zaten ve yavuzbisiklet@mynet.com arkadaşım ben sadece antepde 1 tane scoot gördüm 2 tane de kron gördüm o kdr :) yaptığınız geziler cok amatör heralde :))
ve serkan abicim tabiki g.antep e gelince görüşcez senle

ama dier abim demiş otobüse atla gel ist. fln benim yaşım 14 ailem izin wermez :)

• Beğen
Tepkiler: Özgür!

mutu88

Daimi Üye
Tepki
181
Yapılan gezi varmış sonuçta
Kişilerin bisikletleri tanınmış markalar olmayabilir sonuçta bisiklete binmeyi seviyorsa ve bu işe zamanını ayırıyorsa o da bir yerde profesyöneldir.
Ama sizin(byloft) gezi yapılmıyor demeniz yanlış bence.
Ayrıca yaptıkları geziler amatörce de olabilir. Ne farkeder. Sonuçta önemli olan bisiklet üstünde iyi vakit geçirmektir
Saygılarımla...

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
@byloft

şunu yazmayı bilmedikten sonra diger insanları kücümsemenin bi anlamı yok bence;)

mutu88 e katılıyorum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@byloft

hem yasım 14 dıyosun hem
1 tane scoot gordum dıyosun
hemde tur organızasyonu yok
dıyosun otobuse atla gel dıyor arkadasım aılem ızın vermez dıyosun
ne kadar laf varsa sen soyluyosun
ama sen hıc bırsey bılmıyosun eger bılseydın zaten boyle cahil ce konusmazdın
bak canım benım yasım 21 yaklasık 10 yıldan berı gercek anlamda gazıantepte bu ısı yapıyorum bmx le basladım ve tanımadıgım ınsan yoktur bu ortamda
ben senın ısmını bıle duymadım daha ve cıkmıs burada boyle cahılce yorum yapıyosun konu acıyosun
"""""""lütfen senden rica ediyorum haytın boyunca bilmedigin konularda yorum yapma """""""

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ben bır gazıanteplı olarak böyle konusmana kesınlıkle ızın veremem
eger haddımı asan sözcükler kullandıysam yönetıcılerımden özür dılerım

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@titus
Sevgili Arkadaşlar,,
Hepiniz aynı yerde yaşıyorsunuz. Birbirinizi daha iyi tanıyacağınız yerde birbirinize neler söylüyorsunuz. Arkadaşın yaşı 14. Siz abilik gösterip ona yol gösterseniz iyi olmaz mı? Yaşı 14 olduğu içinde yeni yeni öğreniyordur. Bu olayın bu kadar büyütülecek nesi var anlamadım. Biz bisiklet sevdalıları hepimiz kardeşiz.
Çocuktur hata yapmıştır. Abilik gösterin sizde.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu