FW: Macera Yarışları Başlıyor..

Konu, 'Extreme ve Macera Yarışları' kısmında Gürsel A. tarafından paylaşıldı.

1. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Herkese Selam

Salomon Adventure RAce ( Macera Yarışı ) serisi iki antrenman yarışı ile başlıyor.

İlki 9 Ocakta Taşdelen de başlayacak yarış günübirlik yapılacak ve 5 saat sürecek. Ferdi veya takım halinde katılabilinecek yarış ile ilgili detayları

www.rowersport.com sitesinde bulabilirsiniz.

ayrıca yarış ile ilgili haberleri alabilmek içi kurduğumuz haberleşme sitesine de bekliyoruz sizleri

trsac@yahoogroups.com

Sevgiler

Macera İle Kalın

AliRıza Bilal

Rowersport Outdoor Training

2. arb

arb Yeni Üye

Sevgili Gürsele yarışlarımıza hem katılımındanhem yardım edişinden hem de duyurumunda yardımcı olmasından ötürü teşekkür ederiz.

Sağol Gürselcim

AliRıza

3. specialagent

specialagent Forum Demirbaşı

Seviye:
    tşk ler....

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-3_17-1-4.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...
kayseri.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...