Fuji touring 2015

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Bu gidişle 2016 model yılını bekleyeceğiz anlaşılan

Scudo
Tepki
50
Bisiklet
Fuji
@Berkay Kayalı talep seviyesini bu seviyelerde tutmak gibi çok profesyonel hesaplarla mı bunu yapıyorlar acaba bilemiyorum :) İşin şakası tabi ama şunu da belirtmek gerekir bu modelin ülkedeki 2. yılı. Yani diğer modellere göre çok çok yeni diyebiliriz o yüzden de satış ağının artması için belki biraz daha zaman gerekebilir. Osman beyin dediği gibi yurt dışı stokları dahi tükenmiş ise yapacak çok bir şey gözükmüyor. Şahsen ben aldığım yerde çokça çabalanıp daha fazla talebe yetişmeye çalışıldığına bizzat şahit olmuştum.

@Osman Kıtay hayırlı olsun sizin de touring iniz güle güle kullanın.

@ilker ben de önce 2014 modelini bulamayıp en son 2015 almaya karar vermiştim :) umarım siz de o kadar beklemek zorunda kalmazsınız

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Giderek yaklaşıyorum ben de :)
Nasipse 2017de vuslat yaşayacağız touringle.

• Beğen
Tepkiler: ekren gökhan

reclif

Aktif Üye
Tepki
45
Bisiklet
Merida
bu kadar talep varken stoğu sınırlı tutmaları kendi kayıplarına olur. Umarım 2016 modelini fazlaca getirirler. Ben de almayı düşünüyorum.

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
@yusufixx Nereden buldun? Bildiğim İzmir Melsa da bir tane hasarlı olan vardı. Demek ki diğer bayilerinde de kalan varmış. Hayırlı olsun. Bisikletin akışına hasta olacaksın.

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
@yusufixx Nisan ayında aldım. Antalya' da SDS bisiklette bir tane kalmıştı. Sağolsun Melsa Satış sorumlusu Erdoğan bey araştırıp buldu ve bize yolladı.

Fikret Öztürk

Daimi Üye
Tepki
541
İsim
Fikret
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bisikletimden (Trek fx 7.3) genel olarak memnun olmakla birlikte bu bisikleti almak istiyorum. Ancak eskisini elden çıkarmadan bu pek mümkün görünmüyor.Zaten stoklarda da yokmuş. Bir aksilik olmaz ise 2016 ya "Fuji Touring" ile girmeyi planlıyorum.

krizagold

Üye
Tepki
119
İsim
Yavuz
Bisiklet
Diğer
3 aydır bekliyorum bu gidişle kışa anca alacağız.

Fikret Öztürk

Daimi Üye
Tepki
541
İsim
Fikret
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Birinci parti 100 ad. geldiği için çabuk tükenmiş. Ancak aldığım duyumlara göre Haziran ayı içerisinde tekrar stoklara girecekmiş. 500 adet lik ikinci parti yoldaymış.

• Beğen
Tepkiler: krizagold

yakubi

Daimi Üye
Tepki
958
İsim
Mehmet
Bisiklet
Fuji
fikret bey "yoldaymış" kısmı benim için yeni haber. kimden aldınız bu haberi ?

• Beğen
Tepkiler: krizagold

ilker21

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Fuji
bugün Fuji Feather 2015 için İzmir Kadans Bisiklet'i aradım. uzun zamandır single vites bisiklet toplama fikrim vardı. malum bisiklet toplayınca 1500 civarı ediyordu. bu sebepten dolayı Fuji Feather 2015 almaya karar verdim. velhasıl o esnada fuji touring'i sordum. Fatih Bey dedi ki; bırak Türkiye'yi şu anda dünyada yok :D fakat stoğa girecek yakın zamanda dedi. bu yakın ne zaman olur bilinmez tabi :D fakat ben bunu beklemeyip Fyji Feather 2015'i alacağım. tabi birbirine çok zıt 2 bisiklet ama olsun :) tur için ise salcanomu kullanmaya devam.

Fikret Öztürk

Daimi Üye
Tepki
541
İsim
Fikret
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@yakubi
"Melsa" ya e-posta gönderdim "Deniz Çetinkaya" bey bir aksilik çıkmaz ise Haziran da ellerinde olacağını bildirdi.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu bisiklet alümü yoksa çelikmi. Çelik ise hangi tüpleri kullanıyor. Çelik bir bisiklet ise temizi bir 30 yıl sonra vintagelerin arasında yer bulur.

İki Teker Bir Adam

Daimi Üye
Tepki
1.483
İsim
Yusuf Akkuş
Bisiklet
Lapierre
@Reçber

Tabi ki... İlk zamanlar zorlanıyorsunuz ancak her şeye olduğu gibi buna da alışılıyor. Ancak şu an süspansiyonunun olmaması avantaja dönüştü benim için. Ekstra ağırlığım olmuyor ön tarafta.

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
@osurgan
Temmuz sonu geldi hala haber yok sanırım..

irbc

Üye
Tepki
7
İsim
İsmail
Bisikleti bekleyen arkadaşlar yurtdışından sipariş vermeyi düşündünüz mü ? Var mı araştıran ?