Frigya Vadisi

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kudret abi, bisikletle çıkılır mı bilmiyorum. İki kere tırmanış yaptım. Önden bir kayanın üzerine tırmanılarak yapılıyor. Arkadan bisikletle imkansız. Dersiniz ki ben bisikletle kayaya tırmanırım ve kayadan kayaya zıplarım :) olur neden olmasın :) En büyük zevki burdan güneşin doğuşunu seyretmek. Gölgelerin değişimini çok hızlı bir şekilde görmek mükemmel olurdu. Yazılıkayanın üstü bisiklete binmek için daha uygun bir plato. İçeri bisikletle girmeye izin verirler mi bilmem

dostum
işin zoru şu
bisikleti sırtlayıp trekking yaparak kayadan kayaya mesafe az ise atlanır ama arada mesafe varsa zor genede kayalar arasından sıyrıla sıyrıla çıkılırda sonunda o tepeden resimler için değer doğrusu

Nostoc Domenica

Daimi Üye
Tepki
101
eşkişehir daha önce bir kaç kere gittiğim ve çok sevdiğim bir şehirdi..

bu fotoğraflarla sayesinde sevgim bir kat daha arttı..

eline, ayağına sağlık barış hocam.. :in:

yarın görüşmek üzere ;)

• Beğen
Tepkiler: Barış Özkan

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
çok güzel yerler paylaşımınız için teşekkür ederim.ayaklarınıza sağlık

Tepki
56
çocukluğumdan beri belki yüzlerce kez arabayla katettiğim ve artık ezbere bildiğim yollarda bir tur izlemek çok garip hissettirdi gerçekten. Bende Kayılıyım:)
hep bisikletle köye gitmek istemişimdir(çocukken hayalimdi:)). inşallah bir gün bende...

• Beğen
Tepki
56
@Barış Özkan

evden çektiğin fotodan anlamıştım zaten yakın olduğunu:D
kayıdan bile iki bisikletçi çıkmış vay be:D

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Sevgili Barış kardeşim aynı benim gibi sende tek başına frig vadisi turunu mükemmel fotolarla süslemişsin tebrikler.Yazılıkaya tırmanış şenliklerinde de mükemmel güzellikler yaşadık.Anılarım tazelendi .Paylaşım için teşekkürler ellerine pedallarına gönlüne sağlık.:in: :in: :in:

• Beğen