freestyle07'm

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
(link)
:10::10: bisiklet nasıl arkaslar ,su anda arka attırıcı yarış bisikleti, attırıcısı ve rublede yarış bisikleti rublesi:bilmiom:yani denedim güzel bunny hop çekiliyor..

Scudo

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
:10:vallaha iyi ama dişlisi küçük oldugundan sadece şehir içinde kullanıyorum normalde racing bike kullanıyorum ama iyi salam bi alet:10:
:bilmiom:antalya köy hizmetleri bisiklet kulubü:bilmiom:

exen

Daimi Üye
Tepki
44
bisikletin on numara fakat daha yüksek bir amortisör al kendine ve güle güle kullan

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
:10:aslında ondekı amortısoru cıkarıp duz masa takmayı dusunurum ama sımdıye kadar hep amortısorlu kullandım onda bunny hop cekerken azda olsa esnemesı benım cok ısıme yarıyo evde var duz masa arada takıyorum ama sankı ılk defa zıplarmıs gıbı oluyorum..1 bısıkletın ustundeb-n atlarken kaldırıma cıkamaz oldum onda o bana yetıyor..yorumlarınız için sagolun:10:

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Kategori bana biraz yabancı ancak güzel bir duruşu var,iyi günlerde kullan...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bu orjinal şuan ki halimi,yoksa katalog resmi mi?hayırlı olsun.en az 100lük bi maşa senin için iyi olur ve kısa bi boğaz tak,daha kolay kalkıyo bunnye.kadro ne?

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bisiklet güzel hayırlı olsun kazasız belesız kullanman dileğiyle

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Güzel bisiklet tam triallık :)
Bu arada cidden bianchi stratos'a çok benziyo...
Kazasız belasız sürmen dileklerimle...

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Düz maşa takarsan daha iyi olur, şayet bu bisikletin açısı yüksek maşaya uygun değildir.Bari düz maşa ile trials yaparsın.Yarış rublesi ve attırıcısı da gerginlik için iyi.Yurt dışında çok kullanan var o şekil.

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
:bilmiom:sağolun arkadaslar bıanchı ye benzıyor ama alümınyum kadro, ben duz masa taraftarı degılım fazla bu az da olsa sarsıntıyı zayıflatıyo..yanı hareket yaparken kolay oluyo..
bu sadece katalog fotosu kendı suankı halı daha guzel emın olabılırsınız:bilmiom:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
oo bisikleti topladıysan hemen fotoğraf istiyoruz.sen ne tarz sürüyosun ama,sokak mı trial mi?trial de düz maşa iyidir ama sokaksa başka.bide o maşa ne?pek iyi bişeye benzemiyo.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Semih yerinde duramayan arkadaşlardandır :)
bisikleti gerçekten güzel resimdekinden daha güzel

ve o haraketlere dayanacak kadar sağlam bir bisiklet ;)

• Beğen
Tepkiler: Orioncu

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
:10:Ercan sağol kardeş ..bisiklet şu haliyle iyi gibi ama bana ne kadar dayanabilir bilemiyorum...ben street takılıyorum arkadaşım .foto da cekersem EN YAKIN zamanda gonderırım..büyük ıhtımal hafta sonu tek basıma gene takılırım...herkese iyi hareketler:10:ayrıca masanın markası RST su an ıyı gıbı

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bana biraz ince gibi geldi,ben şuan suntour xcm100 kullanıyorum.ağır ve sağlam maşa.çok zorladım ama hala çok iyi çalışıyor;)

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
benim ki de biraz agır ama herseyin agırı makbuldur ıste arada sırada duz masa felan idare ediyoruz ne yapalım....