Frankfurt am Main_Wiesbaden turu 75km :-)

Erhan_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
477
@Ahmet ERTAN

tesekkurler ahmet ;) ama yanliz zor oluyor haci.. seneye sana davetiye gondercem insallah yengeyle beraber ziyarete gelirsiniz bol bol pedallariz burada 1-2 hafta tamammi :)

• Beğen
Tepkiler: Ahmet ERTAN
Scudo

engin kızılcan

Daimi Üye
Tepki
260
İsim
Engin Kızılcan
Bisiklet
Lapierre
Yolların bisikletle aşk yaşadıkları bi yer burası galiba. Ankara böyle olsaydı evde oturmazdım yemin ediyorum :D

• Beğen
Tepkiler: Erhan_Yılmaz

fatih çifçi

Forum Bağımlısı
Tepki
189
Bisiklet
Carraro
Erhan'ım ayaklarına sağlık güzel gezi olmuş,seni özledik bizleri unutma sakın....yollar çok güzel belliki bir düzen var söyledikleri gibi oralarda turlamak daha keyifilidir muhakkak.Kendine iyi bak yeni fotolarını bekliyoruz boydan olsun:)

• Beğen
Tepkiler: Erhan_Yılmaz

Erhan_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
477
@hatipoğlu

abim canimsin selamlar ;) ilkbahara cayini icmeye gelirim insalah.. al tabiki bisiklet cok keyifli bir aractir :in: görüsmek üzere..saygilar

Erhan_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
477
@rozami

rozami kimsin olum sen :) Fatih senmisin laa Trek yazdigina göre :D selamlar kardesim görüsmek üzere

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@Erhan_Yılmaz

Çok hoş aynı ülkede olduğum bir forum üyesinin olduğunu bilmek :)

Ben çok sık Frankfurt'a gidiyorum okulumun "rahat" olduğu dönemlerde, bir gün mutlaka görüşmek üzere!

Erhan_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
477
@HaliliOzturk

slm halil ;) bir hafta sonu bulusup tanismak isterim bende :in: görüsmek üzere saygilar...bu arada cep telefonum 01637096565

not: ne zamandir bi darmstad turu yapmak istiyordum birlikte keyifli olur sanirim :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@Erhan_Yılmaz

Aynı şekilde ben de!

Gerçi yoğun bir döneme giriyorum, sınavlar ve arkasından da 4 haftalık bir çalışma maratonum var ama ben yine de telefon numaramı gönderiyorum özelden, seninkini de kaydettim :).

Ben Paderborn'dayım, Düsseldorf, Münster, Hannover, Dortmund ve belki Bonn, Köln taraflarına yaklaşırsan mutlaka ama mutlaka bir alo de bir kaç saat öncesinden...

Onun dışında dediğim gibi, ben ara ara Frankfurt'a geçiyorum ancak şu anda Ekim'den önce o tarafa geçme şansım yok, akrabalar olduğundan gittiğimde az kalamıyorum orada :).

Haberleşelim mutlaka!

Not: Benim de Frankfurt'ta 1-2 kısa turum olmuştu, fotoğraflarını koymuştum, profilimden, açtığım konularda görebilirsin.

Erhan_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
477
@HaliliOzturk

ok cok tesekkür ederim uygun sartlar olustugunda mutlaka ararim ;) kend iyi bak selamlar

fatih çifçi

Forum Bağımlısı
Tepki
189
Bisiklet
Carraro
@Erhan_Yılmaz

benim la ibine ta kendisiyim:) rus güzeli zannettin galiba zırto:) öptüm seni....