FR lastiği önerir misiniz? (TR'de satılan)

OzgurIskin

Daimi Üye
Tepki
215
Tioga factory dh kuru kayalık zemin lastigi. Toprak zeminde güven veren bi lastik degil ve her türlü ıslak zeminde :Skull-175 :Skull-175 ! Benim F5'in üzerinde 2.10'luklardan vardi, önde hafif arkada ise dişlerin yarısına kadar aşınma oldu. Yanlız Mtbr.comdaki yorumlardan anlaşılabilecegi üzerine o paraya alınabilecek en iyi lastik Tioga. IRC Kujo DH siparişi vermiştim gelmedi, sipariş cancel edilmiş bi daha da uğraşamam valla. 6000 7000 euroya bisiklet satan firmalarin vidali pedal, dh lastigi, chainguide gibi şeyleri es geçmeleri ilginç. Yoksa satıyolar da ben mi görmüyorum?

Scudo

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Türkiye'de satılma konusundan bahsediyorsan, daha kültürümüze bisiklet bile oturamadı, bir avuç insanız şurada.
Yatırımcılar, bisiklete yatırım yapmaya çekiniyorlar.
Eski bisikletçiler de eski tas eski hamam yolunda devam etmek en sağlıklısı diye düşünüyorlar.
Ama kazın ayağı öyle değil.
Sermayem olsa hiç düşünmeden bisiklet dükkanı açardım, ve bilinen dükkanlardan çok farkı olurdu.
Satılmayanı, getirilmeyeni, korkulanı getirirdim, ve öyle uçuk fiyata da satmazdım. (çünkü bir iki aykırı parça getiren firma var, onlar da uçuk fiyat koyuyorlar)
Kısa vadeli kazanç düşünceleri bir yere götüremez firmaları.
1-2 zenginden kazanırsın, ama onlar da hergün alışveriş yapmıyor ki,
önce uygun ffiyat vereceksin, bu kategorileri genele yayacaksın, halkta, bisikletseverlerde bu piyasayı oluşturacaksın, sonra bak bakalım nasıl müşteri geliyor.

xavier

Üye
Tepki
13
Zeka abi, öyle bir düzen, matematiği varki şy hayatın ne kadar cinliği kendine yontarsan kaybediyorsun ticarette de çok zeki olmasan da iyiniyetli olmak zenginliği çok rahat getirir bence...Sermayen varsa tabi(baştan)..Katılıyorum aynen benden de bir imza bu yazının altına TBRK..