Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fotoğraf yükleme ve görüntüleme sorunları

Scudo
resimlerini göremediğiniz konunun linkini yazın.yardımcı olalım;)

durum anlaşıldı.
problemi en kısa sürede çözmeye çalışıcaz.

bende aynı problemi çekiyorum, bazı fotolar gözükmüyor hemde bunlar gözükenlerden daha fazla:(

Arkadaşlar, eski forum database'ne yüklenen resimler şu an için görülemiyor.Konu üzerine yöneticilerimiz çalışıyor.En kısa zamanda çözüm yoluna gidilecektir.

Çok merak etmeme rağmen maalesef Bir Pazar Amasya Turu başlığındaki hiçbir resmi göremiyorum.Ne olur ilgilenin.

bi pazar amasya turu ve devamı olan vol2 serisi nin resimleri eklendi.geziyi yapan ben olduğumdan öncelik tanımış değilim:)bulunduğumuz server a yeni taşındığımızdan bu türlü eksiklerimiz oldu arkadaşlar.süratle düzeltiyoruz.

anlayışınız için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: murat16
arkadaşlar bılgısayarımda yuklu fotografları nasıl gönderıcem foruma becermedım yardım edersenız sevınırım ahh bu cahıllık yenı ögrenıyorum bu aletı:)

Soruda da belittiğim gibi imageshack'tan yüklediğim resimler neden küçük çıkıyor?Yardımcı olabilirmisiniz?

Bu bir kac gündür benim de hazirlamak istedigim bir konu. Buraya yaziyim hemen.

Imageshack, kendi reklamini yapabilmek icin fotograflari IMG kodlari ile ve icerisine kendi linklerini ekleyerek kullaniciya sunuyor. Bu linkleri foruma kopyalamak hem yavas, hem de kücük resimlere neden oluyor.

Dogru olan ise su;
En altta bulunan "Show adv link" yazan kücücük yaziya tiklamak. Buradaki, resme direk ulasimi saglayan gercek kaynak linki. Daha sonra bu linki ve kodlari arasinda, hic bolsuk birakmadan foruma kopyalarsaniz resim, yüklediginiz boyutta ve reklamsiz, linksiz, temiz olarak görünür olacaktir.

Son hatirlatma, foruma yüklenen fotograflarda 640*480 boyyutlarini standart almak, forumun düzeni ve görünürlük acisindan en iyi olanidir.

Yeni üyeyim fotoraffımı eklemek istiyom yardımcı olurmusunuz.. Nasıl eklicem?

:in: Sayın Bisiklet Forum Yöneticileri benim sizden bir isteğim veönerimvar.Forumda paykaştığımız gotolada arkadaşlarımızın isimlerini etketlemekiçin bir formül düşünürmüsünüz Eğer böyle bir şeyi gerçekleştirseniz gerçekten forumda hem arkadaşlarımızı tanır hemde çok güzel bir olay gerçekleştirmiş olursunuz saygılarımla.:in: :in: :in:

• Beğen
Tepkiler: tolga1976
Yanlış anlamadıysam facebook'taki gibi bir şeyden bahsediyorsunuz? Sistemi kasar gibi geliyor bana ama yine de ezbere konuşmayayım, yeterince anlamam çünkü.

• Beğen
Tepkiler: kizak
@Serden Us

evet aynen dediğin gibi Web sayfası yapanlar bilir PHP veya ASP yazılımında veritabanı oluşturulursa olur.

Abi anladığım kadarı ile Facebook'daki gibi mi,Bir etiketleme olacak?

• Beğen
Abi dediğin şey bu forumun veri tabanına göre çok zor olur, çok uğraş gerektirir gibi :)

• Beğen
Back