Forumda 18-25 yaş arası genç dostlar

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

25 eylül iyi,

saat 08.30 nero kafe ,sen ile ben varım yunus,bostancıdan direk kaynarca,d-100 den dönüş eğimleri resimlemece,yunus sende kısa mesafe yarışında şansını denerdin,600 kişi olduk.1000 kişide kontenjan kapanıyor.çok büyük katılım var uzunda 500 kişi var

Tepki
40
İsim
Ömer Faruk Türk
Bisiklet
Kron
Merhaba, bu haftasonu da toplanılacak mı? Ben de katılmak isterim.

Tepki
40
İsim
Ömer Faruk Türk
Bisiklet
Kron
@Kudret Kurtcebe
Başlığı göre göre mesaj attım nedense[emoji3] Kendimi 18 hissediyo olabilirim içten içe.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Yumuklusucurta

prosedürler geçerli malesef...

yunus,

kilitli pedala zamanla geçecen,

hasan,

yol bisikletini aldınmı, ?

ahmet yola geçemedi ,

durumumuz bu,

emrah sessizleşti,,,,,

ebrar emekli,nedeni uzunlarda o bisiklet olmaz,

yunus ,pazar söylediğim gibi 60 km ile başlıyoruz ,burada pişmeden 80-100 km yok.

9 ekim-bostancı -viaport-bostancı,
60 km,
kafe-nero çıkış saati 08.30,
2 ekim kartepe yolcusuyum....

bir tek yunus hali hazırda hazır,onunda alt yapı sorunu var,kilitli pedal,hasan inşallah kavuşacak yola,onunda zamanla kilitli pedala geçmesi gerekecek,görünen durum şudur,sadece hasan-yunus ben 60 km 'de çalışacağız,cenk çok uzakta oturuyor, valla onu serbest bıraktık...

18-25 yaş arası toplanıyor,

9 ekim
saat 08.30 bostancı nero kafe-
bostancı-viaport-bostancı
60 km,
eğim idmanları ........

davetli dostlar

1- yunus
2- hasan

hasanalparslang

Daimi Üye
Tepki
241
İsim
Hasan Alparslan
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe bisiklete kavuiştum test sürüşüde yaptım fakat abi 1-2 gündür göğsümde bi çarpıntı var kalp mi kas ağrısı mı anlayamadım, inşallah kas ağrısıdr geçer bi kaç güne :(

Tepki
6
İsim
Ezgi Kayık Korulu
Mrb arkadaşlar..
Foruma yeni üye oldum ve henüz tam çözemedim inşallah doğru yere yazıyorumdur.. Önümüzdeki hafta bisiklet almayi düşünüyorum. Bir kaç gündür araştırıyorum ama bu gidon boyu kadro boyu sele boyu falan nasil hesaplıyoruz anlamadım. Yani şimdi kaç jant almalıyım bu gidin boyu kadro boyu olayını aldığımız yere mi söylüyoruz.. Gerçi nereden alacağımı da bilmiyorum henüz.. Yardımcı olabilir misiniz

Tepki
6
İsim
Ezgi Kayık Korulu
Özürdilerim.. Nereye yazmam gerekiyor çözemedim siteyi henüz de..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Plazakadını

(link)

buraya topik açın,

@hasanalparslang

hasan 03.27 'de mesaj atmışsın bu saatte uyuyorum,uyku saatini geçirmek demek performans sürücüsü için ideal değil,
şimdi bu ağrının nedeni sele ayarından olabilir,ayrıca yarış gidonu farklıdır,

hasanalparslang

Daimi Üye
Tepki
241
İsim
Hasan Alparslan
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe uykum kaçtı abi kurt düştü içime bütün gece onu araştırdım göğüs ağrısı falan
inşallah bisiklet ergonomi farkındandır da alışınca geçer, bugün ağrı yok çok şükür

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.205
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çok iyi bir imkan gençler adına :harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@NomadCRY

mtb ile katılmak serbest,amac uzun etaplardır,mtb 'nizin ağırlığı 12 kilonun üstünde ise 100 'artılarda sıkıntı yaşarsınız,amacım esasında uzunlarda yol bisikletlerinden kurulu ekip yaratmak,performans anlayışın amatörcesini uygulayacağız ,bu da 30 km sert eğimli güzergahta durmadan basmaktır
ayıca bir günde 200 km gidecek duruma gelmektir ,mtb ile katılanlar oldu ,ama gördülerki ağır mtb 'ler ile asfaltta bu iş olmuyor,

güncelleme

18-25 yaş arası toplanıyor,

9 ekim
saat 08.30 bostancı nero kafe-
bostancı-viaport-bostancı
60 km,
eğim idmanları ........

davetli dostlar

1- yunus-yol
2- hasan-yol

NomadCRY

Aktif Üye
Tepki
133
İsim
Emin Demircan
Bisiklet
Ghost
@Kudret Kurtcebe tamamdır hocam. Bisiklete profesyonel bir şekilde adam gibi başlamak istiyorum. Arazi kullanımı ve downhill sıkça yapacağım için ve yol/şehir bisikleti sevmediğim için öğrenci halimle aylarca para biriktirip sağlam bir MTB aldım paraya kıyıp :D (3200 liralık bisikleti pazarlıkla 2500 liraya almak rüya gibi bir şey oldu benim için :D ) Takdir edersiniz ki 12 kilonun altında bir MTB bulmak çok zor, 12.9 kilo alüminyum bir MTB için cidden çok iyi bir rakam. Ama hafif MTB'ler için de 7-8 bin liralık karbon kadrolara yönelmek gerekiyor. Karbon kadrolar da bana güven hissi vermediğinden (özellikle arazide) ve maddi durumum da o civarlara çıkmaya yeterli olmadığından alüminyum bir MTB olarak olabildiğince hafif olacak şekilde bir bisiklet seçip Ghost Kato 5 aldım. Kendi kilom 55 yani düşük, bisikletin 7-8 bin liralık bir karbon bisiklet olmamasını telafi eder herhalde hocam :D Ama kondüsyonum da yeterli değil. Yeni başlıyorum bu işe. Spora da başladım. Kendimi güçlendirmek amacıyla olabildiğince sıkı çalışmak istiyorum. MTB ile artık ne kadar olabilirse sizinle o kadar idman yapmayı isterim :) Tavsiyelerinize de açığım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@NomadCRY

tanışma turu 9 ekim saat 08.30 da bostancı nero kafede toplanacağız ,diğer dostlar ile tanışırsınız...
60 km bir etap yapacağız...

yunus-hasan,bu ara internetim gitti,sinyal az aldığım için internete giremiyorum ,ayın 9 'una daha var ,gürselin dükkanından öğlen girerim nete...akşam iptaliz...

mebrarc

Üye
Tepki
0
İsim
M.Ebrar CEYLAN
Bisiklet
Diğer
Kudret abi tekeri halledersem 60 kmye geleyim mi?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.