Fırsat Reyonu

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Evet ürün pahalı ama yine de meraklısına verelim linki. Bir hafta öncesine kadar 258 TL ler de idi, havale ile 160 TL ye geliyor, bu arada karbon sele borusuna önerilmiyor.

(link)

Scudo

dodulan

Üye
Tepki
92
İsim
Dorukhan Doruk
Bisiklet
Carraro
Şu an yapmamam gereken bir şey yaparak bu başlıkta “fırsat” dışı bir paylaşımda bulunuyorum ve rahatsız ettiğim herkesten özür diliyorum ama artık şurada ürün ile ilgili yorum yapan, fikir beyan eden düşüncesiz insanlardan gına geldi. Burada kaç kez söylendi ama nedense bu üstün arkadaşlar üzerlerine alınıp “ ben ne yapıyorum “ dememeye ant içmiş gibi hala kişisel yorumlarıyla bildirim almama ve benim gibi bir çok kişinin rahatsız olmasına sebep oluyorlar. Artık kendinize gelin ve hangi başlıkta ne yazdığınızın farkına varın! Bu ileti sahiplerinin, mümkünse, sorgusuz sualsiz bu başlıktan uzaklaştırılması sanırım sorunu çözecek. Çünkü nedense laftan anlamıyorlar. Gerekirse bu iletim yüzünden bana da aynı şey uygulanabilir, problem değil. Yeter ki ANLAYIN artık. Bildirim yolladığım herkesten özür diler, iyi günler dilerim.

alcest

Forum Demirbaşı
Tepki
516
İsim
Ahmet
Bisiklet
Canyon
Rayban gözlüklerde hayvani bir indirim var. Alıp almamakta kararsız kaldım. Yorumlarda sitesinden sorguladım ve orijinal çıktı demişler. Zaten hb sahte ürün satmaz diye düşünüyorum ama :)

Bilen anlayan bir mesaj atarsa sevinirim. Caravan modelini gözüme kestirdim.

(link)

bsklt07

Forum Demirbaşı
Tepki
795
İsim
tuğrul
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Screenshot_20181228-195931~2.png (link) %30 75 kamp sandalye hediyeli

Screenshot_20181229-142320~2.png(link)

sonerogul

Aktif Üye
Tepki
342
İsim
Soner Oğul
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu marka için iyi fiyat. Aynısından ben de aldım, sert kış koşulları için çok ideal olmasa da Türkiye'nin bir çok bölgesindeki kış koşullarına uygun, içi polarlı, pedi rahat bir tayt. şu anki 248 tl fiyatına göre kargosuyla gümrük vergisiyle filan yaklaşık 320-330 tl ye gelecektir.

(link)

• Beğen
Tepkiler: oguz169 ve Afyon35

furkanbr

Forum Demirbaşı
Tepki
416
Bisiklet
b'Twin
Merlinde powermetrelerde indirim gozukuyor anasayfada bircok farkli kategori icin de indirim soylenmis bi goz atilabilir

demir48

Üye
Tepki
119
İsim
Ali Demir
Bisiklet
Carraro
(link)
Kampçılar için çok güzel fiyat. Ben 30 dolara almıştım 25 dolar çok güzel fiyat. Amazon'da yeni iseniz desteğe bağlanıp 10 dolar da kargo indirimi isteyebilirsiniz. İhtiyacı olan kaçırmasın çok güzel malzeme, severek kullanıyorum.

Verdiğim linkte Stanley Adventure Kamp pişirme seti var. Türkiye distrübütör fiyatı 400 küsür.

• Beğen
Tepkiler: C.Koc ve observer