Fırsat Reyonu

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
(link)
Kaskından - ışığına - eldiveninden güneş gözlüğüne tam set bir katlanır bisiklet. (Tern Verge D9)

Scudo

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
(link)

1.jpg
2.jpg

Kargoyla birlikte 200'ü biraz geçiyor. Türkiye'de dandik kipeo formalar olmuş 90 lira. Castelli bir forma için bu para verilebilir :islik: Bedenleri L'den başlıyor ama Adamların XL'si bizim M gibi, tabloya göz atın

---------------------------------------------------------------------------------------------------

(link)

3.jpg

Güzel eldiven, bedeni büyük seçmek gerekiyor

demir48

Üye
Tepki
119
İsim
Ali Demir
Bisiklet
Carraro
Çadır alacak arkadaşlar göz gezdirsin derim 1 haftalık çadırlarda indirim yapmışlar:

(link)

Daha fazla indirim yaptırmak için jetonlarla seçkin üye kuponu takas edebilirsiniz, Ayrıca satıcıyı ikna edebilirseniz sepette yüzde 10 indirim yapıyor. Artıway kullanarak yüzde 8 ücret geri ödemesi de alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Tuzlu_Fıstık

sinanarmy

Daimi Üye
Tepki
123
A101 persembe gunu aksiyon kamerasi 75 tl aparatlari ile cok bise beklemeden arada cekim yaparim diyenler icin linki bulamadim zahmet edip bakin:)

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: emrahb

gercek umurcan

Daimi Üye
Tepki
641
İsim
Umurcan E.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
chain reactions iyi indirmiş gibi geldi bana o_O alışkanlık olarak 4le çarpıyorum gerçi hala ondan da olabilir de
(link)

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
erdoğanlar'ın sitesinde uzun süredir takip ettiğim ve 85liraya (ücretsiz kargolu) satılan rulmanlı pedal
bi anda 96lira oluyor.. sonra da bayram indirimiyle 82liraya satılıyorsa ben ne anladım bu işten..

üstelik mayıs ayının sonunda arkadaşıma da bu pedalı tavsiye etmiştim link vererek..

not: bu başlık altında tartışmak yasak biliyorum.. yine de yazmadan geçemedim!

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
  • Başlık altında sadece ve sadece fırsat paylaşımı içeren yorumlar yapılmalıdır
  • Fırsatlar, sizin kendi ürünleriniz veya bir tanıdığınız satıcının ürünleri olmamalı, yani amacınız para kazanmak değil, fırsat paylaşarak forumdaşları haberdar etmek olmalıdır.
  • Fırsat paylaşan forumdaşlara alıntı yaparak "fiyatı bence pahalı:eek:, bence ürün kalitesiz:eek:, kampanya sadece salı günü geçerli kardeş:eek:, ben aldım memnun kalmadım:eek:, pahalıymış:eek:, ay ucuzmuş:eek:, ay bu satıcı nerede ki:eek:, kargo beleş mi:eek:?" tarzı sorularınızı fırsatı yazan forumdaşa özel mesaj yoluyla sorunuz. Eğer kendisi fırsatın gerçekten pahalı olduğunu veya kalitesiz olduğunu veya paylaşımında bir hata olduğunu fark ederse yorumunu zaten düzenler ve uyaran kişiye teşekkür eder. Lütfen alıntılayarak iletişim kurmayınız. Alıntıyı alıntı yapa yapa 5 mesaj art arda yazılıyor konuya ve bu boş beş mesaj mail olarak forumdaşlara gidiyor. 100'lerce (tam olarak 797) takipçisi var konunun arkadaşlar. Anlayış. Bu konuya yazdığınız, alıntı yaptığınız, aslında sadece bir kişiye yazdığınız mesaj, 797 kişiye mail olarak gidiyor.

1.png

Taner James

Forum Bağımlısı
Tepki
1.180
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bikeandoutdoor %10 Bayram İndirimi

(11.06.2018 - 17.06.2018 tarihleri arasında tüm ürünlerde (elektrikli motosikletler hariç) geçerli olan %10 ekstra inidirim)

(link)

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
n11 Nurgaz mağazasında %20 indirim var.