FIELD VE FUJI hakkında

yolgezerr

Üye
Tepki
0
bu bisiklet markaları hakkında bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba

Scudo

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Üst sınıf sütçü bisikletleri üretirler kendileri:D

Bu arada Fuji den kastın harbi şu sitedeki (link) orjinal Fuji firması ise ona lafımız yok.Ama Türkiye de Fuji satılmıyor bildiğim kadarı ile.Heralde olsa olsa tıpkı çakma Bianchi gibi çakma Fuji dir oda varsa eğer:D

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
@RedStar
(link) , Fuji'nin Türkiye distribütörüdür. Sİtede Fuji bisiklet çeşitlerini görebilirsiniz. Sütçü falan değil, çok kaliteli ve fiyat/performansda lider bisikletler var.

luckymanx

Üye
Tepki
16
bu hafta sorduğuma görede artık getirmiyeceklermiş yani fuji-field adındaki bisikletler piyasadan kalkmış.

Tepki
0
@yolgezerr

arkadaşım.o fuji dedigin marka ümit ise ben kullanıyoru çok rahat ve göründügü kadarda agır degil .
_saglam
_ful kadro aliminyum
_shimano vites
_zoom amossör ve dümen
_3 tane amossör
_vs

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
FUJI marka bisikletleri ülkemizdeki taklit market bisikletlerle karşılaştırmayın ve karıştırmayın.
Gayet kaliteli bir markadır kendileri.Yukarıda da linkini vermişler,içine girin ve araştırın.Hatta türkiye'deki uluslararası yarışlara FUJI BIKES adlı takım ile yarışmacılar ara sıra katılır.
En son Adana MTB yarışında Elitlerde 7.olan Alman sporcu FUJI BIKES takımındandır.
7.olduğuna bakmayın adamın,yakın ara 2.gidiyordu lastiği patlayınca gerilere düştü.
Son olarak sizin mahallenizden geçmeyen bir markayı yok sayarsanız veya kalitesiz görürseniz diyecek bir şey bulamıyorum. :)
Dünya'daki onlarca iyi bisiklet markasının türkiye tarafından tanınmamasının en önemli sebebi tüketicilerin alım gücünün kısıtlı olmasıdır.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Arkadaşların (erkut-Memo) yazdıkları doğru..
Google'da resimlerde "fuji bikes" yazın bakın neler çıkıyor..Çok eski bir markadır..(1899 dan beri:) )Field firması benim önerilerim doğrultusunda bazı modellerden getirtecekti.. Sonra ne oldu bilmiyorum..

sinansinan

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben bisiklet hakkında fazla bir bilgiye sahip değilim. Gelişmiş bacak kaslarına ihtiyacım olacak bir sınava gireceğim. Maksimum 1300 YTL ayırabilirim. Biraz daha ekle demeyim , sona dayandım. Bu fiyata kadar bana nasıl bir yol bisikleti önerebilirsiniz.

kolbe

Daimi Üye
Tepki
122
bnm bisikletimde field memunum

Metin Güler

Daimi Üye
Tepki
320
Bisiklet
Scott
FUJI bisiklet markasının varlığından ben de New York Taxi filmini izleyince haberdar oldmuştum...Filmin başında taksi şoförü kadın, fuji marka bisikletiyle uzunca bir süre New York sokaklarında adeta şov yapıyordu.İzleme imkanınız varsa mutlaka o sahneyi izleyin, ben de o görüntülerden sonra çok merak ettim çok araştırdım bu markayı fakat ne yazık ki Türkiye'de böyle bir bisiklet bulmanın imkansız olduğu gerçeğiyle yüzleştim :)

KARADAYI

Üye
Tepki
1
Amerika kıtasında FUJİ satış rakamları yıllık 150.000 adet civarındadır. Japonya dan sonra en yüksek satış adedi ABD de dir. Artık Türkiye de bulmak imkansız değildir. Son bir yıldır FUJİ Melsa ltd.şti. İzmir tarafından ithal edilmekte, seçkin bisiklet bayilerinde satış için sergilenmektedir..