Ferrus Gx20 Hakkında

sefasahin

Aktif Üye
Tepki
88
Arkadaşlar merhaba.Geçen gün bu bisiklete rastladım.Almayı düşünüyorum fakat marka pek duyulmadığı için kararsızım.internette resim bulamadığım için aşağıdaki linki ekliyorum.
(link)
Eğer bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.Başka model-marka önerilerinede 6000 sınırını geçmeyecek şartıyla açığım

Edit: kusura bakmayın pcdeki sorundan dolayı mesajlar üst üste birkaç kez gelmiş

Scudo

sefasahin

Aktif Üye
Tepki
88
@EK-73 Biraz önce pcdeki sorundan dolayı mesajlar üst üste gelmiş.Şaka derken bunumu kastettiniz anlamadım ?

OnurA

Aktif Üye
Tepki
200
Bisiklet
Trek
Bu fiyat aralığında tonla alternatif var.nasıl bir kullanıcısın?bisikletten ne bekliyorsun yazarsan?forum sana daha iyi yardımcı olabilir

sefasahin

Aktif Üye
Tepki
88
Öncelikle yarışçı değilim.Vaktim olduğunda uzun yollara çıkıyorum.Şuan üst seviye sayılabilecek bir mtb bisikletim var.Fakat arkadaşımın yol bisikletini ödünç alıp kullandıktan sonra yol bisikleti arayışlarına girdim.Diğer markaları zaten az çok biliyorum.Ferrusun tasarımı ayrı bi hoşuma gitti nedense.Ben sadece fransız el yapımı olduğunu biliyorum.Onun dışında ne kullanıcı yorumu,ne de inceleme bulabildim.Kaynakların çoğuda fransız zaten.Benim merak ettiğim zaten marka ile alakalı daha çok.Eğer burdanda bilgi bulamazsam muhtemelen supersix 105 alacağım.