Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Faal Bir Kulüp

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
Sürekli olarak tırmanış ve doğa yüryüşleri düzenleyen faal bir kulüp, birçok ilimizde de faaliyet gösteriyor. İlgilenmek isterseniz:

(link)

• Beğen
Tepkiler: selcuktnt
Scudo
@c.turhan

merhaba ben ankara zirvedağcılıktan erdem, msjı görünce atlayıverdim:) , her hafta düzenli treking, duvar ve kaya tırmanışı ve dağcılık aktiviteleri yapıyoruz, yeni kurulmuş bir de bisiklet birimimiz var ve gelişiyor, beraber olmak isteyen arkadaşlar çekinmeden bize ulaşabilirler

• Beğen
Tepkiler: selcuktnt
Marmariste doğa yürüyüşleri falan yapan grup bayağı bir süre araştırdım fakat öyle bir organizasyon bulamadım.Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba? Şimdiden teşekkürler...

selam, muğla üniversitesi dağcılık klübünün faal olduğunu sanıyorum, ayrıca federasyona eleman verdiklerini de biliyorum ki işini ciddiye alan bi grubu ifade ediyor.....onlara katılabilirsin sanırım....kaya ya da zirve tırmanışı yapmasan da karşılıklı dialogla belli aktiviteleri paylaşabilirsin...

• Beğen
Tepkiler: hulyaars
@papilloniac

Teşekkür ediyorum bilgiler için sanıyorum internetten onlarla ilgili bilgi edinebilirim .Hemşeri desteği bu olsa gerek;)

:) umarım eğlenceli vakit geçirirsin ama olmadı, burdaki klüplere de bakabilirsin, şehirdışı aktivitelerine dahil olursun tabi özel klüpler buna daha sıcak bakacaktır....mesela explorer (ertuğrul melikoğlu-sağlam dağcıdır)..onların gezileriyle başladım diyebilirim doğa sporlarına....
bu arada marmaris nasıl, yıllar önce betona teslim olmayı zeçmişti...çocukluğumda denizi bir alanya, bir de marmaris de tadardım (hatta bi keresinde marmaris de plajda unutulmuştum) varsa çektiğin fotoğraf vb..buraya koyar mısın)

@papilloniac

İngiltereye gitmezsem sanıyorum kışın Ankarada olıcam iş değişikliği yapıp.Planlarım net diil ama Ankaraya gelirsem kesinlikle oradaki aktivitelere katılmak istiyorum.Hatta ankaraya 1 ay önce geldiğimde ufak çaplı araştırmalar yaptım.(aile dostumuzun grubu yaş ortalamaları 50 ama olsun biyerden başlamak lazım:))

Marmaris evet sürekli otel,bar,cafe gibi yenilenip duruyor ve herseneki orman yangınlarına rağmen yinede hala denizin bir kıyısından otorduğunuzda deniz ve ormanı içiçe görebiliyorsunuz çok şükür.Sezonun bu vaktinde doğa severler için keyifli diemem,ben şahsen haftasonları uzak koyları, adaları vs. tercih ediyorum.Ancak Ekim-mayıs arasındaki dönemde doğayı keşfedebilirsiniz.Heleki Ankaradaki yapılaşmayı gözönüne alırsam sabahları odamda dağ yamacında ormanı görerek uyanmak harikulade bir duygu.

En yakın zamanda çektiğim resimleri başarabilirsem eklicem söz.(mesela şuan tel ekranmda kullandığım sonbaharda gün batımını eklicem)...

teşekkür ederim ilgine :) kıskandım ama daha güzellerini yaşarsın umarım...yaş ortalaması mevzuu beni de düşündürmüştü ama çok eğlenmiştim gün sonunda zaten herkes kankaydı...buraya gelirsen haberleşiriz ve tercihine göre ilgili ortamlara yönlendirebilirim elimden geldiğince...

Ya çok iyi olur vallahi yardımını almak isterim; üniversiteye giderken bufaaliyetlerle ilgilenmedim diye çok kızıyorum kendime şimdilerde(kokoşluk daha cazipti heralde) .Şimdi ankaranın bu sıcağında yazdıklarımla biraz kıskandırmış gibi oldum sanke ama Marmarise yolun düşerse yardıma hazırım.
İlgin ve yardımın için teşekkürediyorum...

• Beğen
Tepkiler: papilloniac
:) 4 yıldır tatile çıkamıyorum (tamam yarışlar için haftasonları kaçıyorum ama nafile) ve evet ankara sıcaak...nemli sıcağı da nasıl özledim...seni anlıyorum, ben de mezuniyetten sonra yönelmiştim....herşeye....gerçi kokoş bi erkek de değildim ama :) ...

kokoş bir erkek olmamayada devam et bence:) bu şekilde hiç olmazsa beynam gezinizide gayet güzel tamamlamışsın.Haftaya gordion gezinizdede bol eğlenceler diliyorum...

Handan merhaba, Muğla bölgesinde Dakar isimli bir klüp var. Bir dönem oldukça faaldiler, ancak hala etkinlikler devam ediyor mu bilmiyorum. Bununla beraber bizim Muğla Bisiklet Platformumuz var. Sanırım duymuşsundur eğer etkinliklerden haberdar olmak istiyorsan bize katılabilirsin. İlgili linkler aşağıdaki gibi... Görüşmek üzere...
www.muglabisiklet.com
(link)

• Beğen
Tepkiler: hulyaars
@tırt kaptan

Fırat Abi ilgin ve yardımın için teşekkür ediyorum.Şimdi linkleri inceliyorum.Ancak bisiklet konusunda motora alışmak için profosyonel olmayan bir bisiklet almıştım(bisikletin keyfini tadınca fikrim değişti) ve hergün Marmaris civarında 2saatlik geziler yapıyorum tek başıma.Sizin uzun soluklu etkinlikleriniz için bisikletimin yeterli kapasitede olduğunu sanmıyorum yoksa sizlerle birlikte pedallamak benim için büyük bir zevk.Keşke daha önceden bisiklet forum ailesine katılsaydım daha bilinçli bir seçim yapardım bisiklet konusunda.Ama etkinliklerinizide yakınen takipçisiyim.
Bol pedallı günler... ( Buarada asıl adım Hülya:):))

Hülya merhaba, bu sıcaklarda marmariste iki saatlik geziler yapabiliyorsan, yakında bizi çok rahat geçersin ;) . Neyse kendini hazır hissettiğinde umarım bize katılırsın :rolleyes: . Bu arada Dakar'ın başkanı yakın arkadaşım, biraz önce onunla konuştum, genellikle kış aylarında trekingler düzenliyorlarmış. Bu seneki etkinliklere bende katılmayı düşünüyorum. Etkinlikler başladığında forumda başlık açarım :cool: . Sağlık ve esenlikler dileklerimle...

@tırt kaptan

Fırat abi bende siteyi inceledim üyede oldum ama pek bişeye rastlayamadım yeterli veri yok ama sanırım dediğiniz gibi kışın olduğu için şuan için düzenlenen pek bir etkinlik yok.Marmariste olursam trekinglerde sizinle görüşmeyi umuyorum:).
Bisklet gezilerimide akşamüstleri yapıyorum hep ,:)günortasında enfazla 1 saat dayanabiliyorum(pekte tavsiye etmiyorum)
Yardımınız için tekrar teşekkür ederim.Forumdan takipteyim:))

Back