Eurosport Player

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Eurosport palyer almak istiyorum malum dsmart kannallar gitti pakette bitince bari eurosport player alayım dedim okuldada hem izlerim :D ama türkçe dil şeçeneği var mı onu merak ediyorum eğer yok ise almaya pek gerek sitesinde var yazıyor ama yinede sorma gereği duydum valla bugun yemin ederim Vestel mağazasının önünde durdum izledim son 5 kmyi baktım eurosport bide baktım paris nice :)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
eurosport dsmart ile anlaşmasını bitirdi. Teledünya da var şu an. Eurosport player da Türkçe yok diye biliyorum üstelik kullananlar da biraz şikayetçi.

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Alper Gencan

telefonda çalışsın yeter zaten genelde okulda oluyorum 15.30 da o saatlerde başlıyor yarışlar bi keşif oalrak 4.99 euroluk alıp bakıyayım en azından içimde kalmasın olmadı tivibu ya ikna etmeye çalışıcam ailemi :) ah dsmart yaktın bizi

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Ben de 3 gün önce aldım. Türkçe dil seçeneği mevcut bizim spikerler var yani. Ben de araştırıp bulamamıştım sen gibi alıp göreyim bari dedim.

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Oğuzhan YAVUZ

hadi ya şimdilik ben telefona aldım 3.99 euroya diğer ay pcden alayım madem 4.99 oluyor ama türkçe ise okuldanda artık tarayıcıdan girerim türkçe olur telefondan eurosport player çalıştırmak ne zor arkadaş :) yok torproxy indirdim açıldı ama ingilizce aman olsun azcık anlıyorum zaten diğer ay pcden alırım dedim gibi ben sevdim şimdilik bu eurosportplayer işini

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Ben de bu yıl İstanbul Film Festivali sebebiyle İstanbul'a geliyorum 1 haftalığına. 1 günle kaçırıyorum Paris - Roubaix'i :( Geçen sene de izleyememiştim ama bu sene kesinlikle izlemem lazım. Wiggins, Cancellara, Boonen, Sagan ve dahası varken kaçmaz :) Merak ettiğim her Android'li telefona oluyor mu ? Ekşisözlük'te çok şikayet okudum gerçi player'la ilgili ama dediğim gibi kaçırmamam lazım. Merak ettiğim her Android'li telefona oluyor mu ? Mesela bende Sony Xperia Tipo var. Düşük model olduğu için çalıştırmama ihtimali var mı acaba ? Bununla ilgili bilgiye rastlayamadım internette. Boşuna almış da olmayım...

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Telefondan canlı izlemek.. 3g kotanız mı bol sizin? :D Ya da bilmediğim şeyler mi var... Wi-fi dışında.

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Berk Mercancı

android te sıkıntı ya ben akşam üzeri aldımda proxy filan değiştiriyorsun bazen giremiyorsun şuan oldu gibi alcaksanız direk pcden alın hiç bulaşmayın android te zaten app yukleyemiyorsun ülkede kullanılmıyor onlan uğraşıyorsun çok uğraş gerektiriyor

kerem oktar

Forum Demirbaşı
Tepki
204
Bisiklet
Bianchi
telefondan nasıl izliyorsunuz arkadaşlar ben webden kullanıma açtım ancak evden izliyorum iphone kullanıyorum apple da izleme şansı varsa çok iyi olacak gerçekten

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@kerem oktar

bende direk telefondan google playden aldım webten alınca telden izlenmiyor adamlar siteyi çok güzel kodlamış hemen anlıyor telden açmaya çalıştını diğer ay webten alıcam onunda bi açığını buluruz elbet :)

• Beğen
Tepkiler: kerem oktar

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@kerem oktar

ıphone sevmiyorum zaten bendede normalde açılmıyor ama root vs sayesinde proxy değiştirip giriyorum ıphoneda hep bir kısıtlama var yine alcam yine samsung galaxy S serisinden bir telefon alırım S2 tercihim :)

kerem oktar

Forum Demirbaşı
Tepki
204
Bisiklet
Bianchi
Valla onur nasil oluyo samsung da arkadaŞin telefonundan İzleyeceĞİm kendİ telefonumu modem olarak kullanip kendİ İnternetİmİ kullanarak İzlemeye ÇaliŞacaĞim sen Şİmdİ samsungda bu İŞİ nasil yapiyorsun :)

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@kerem oktar

ilk önce telefonun root olması lazım tam yetki yani wındows taki administratör gibi anlamanın yolu telefonu açarken sarı ünlem çıkıora o telefon root ludur sonra google playden Orbot indirip proxy değişicek sonra 1Mobile Marketten(yine google playden yükleyin 1mobile marketi) yükledikten sonra zaten google play gibi bir market uygulaması eurosport palyer indirin sonra izlemeye başlarsınız ama tr yok malesef desteklemiyor androidtte birazcık uğraştırıyor ama olsun ben şimdi telefondan pc ye aktarmayı bulmaya çalışıyorum

kerem oktar

Forum Demirbaşı
Tepki
204
Bisiklet
Bianchi
valla bu root olayı felan benim aklım pek ermedi o işlere :) tablet pc de felan olmazmı bu işyerime laptobu getirmek istemiyorum

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@kerem oktar

tablet android se yine root alzım rootsuz olmaz anlıyacanız :(

Tolga Günsezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.060
Bisiklet
Whistle
Tivibu cep seçeneğini de düşünebilirsiniz. Android uyumlu olması gerek. Ayrıca tivibu web olarak pcden izleyebilirsiniz.

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
@Tolga Günsezer

Tivibu Cep'te sanırım Eurosport yoktu. Geçen gün baktığımda kanallar arasında yoktu ama şimdi sitede bununla ilgili hiçbir bilgi gözükmüyor. Sanırım benden kaynaklı bi sorun var.

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Berk Mercancı

yok bende baktım göstermiyor cep uygulamasında eurosport yok ama benimde bildim kadarıyla

@Onur Gunes

bide ne şaçmadır pcden neden giremiyoruz sadece androidten giriyorum onuda anlamadım bilseydim sadace pc ye alırdım hiç diyse pc yi tv ye bağlardım hemde türkçe :) olmadı gidip pc içinde alıcam

• Beğen
Tepkiler: Berk Mercancı