Euroleague - 2016/2017

Celeste

Aktif Üye
Tepki
158
İsim
Saruhan Er.
Bisiklet
Bianchi
Of be! Daha büyük bir mutluluk yok. Hak ettik ama :)

Scudo

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
Tebrikler Fenerbahçe ye ve Obra ya büyük adam vesselam Son 1:30 dakikada bogdanoviç plansız bir atış yaptı hemen fırçayı atıverdi :)

• Beğen
Tepkiler: volkan baran

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Beşiktaş sempatizanı olsam dahi, Fenerbahçe Basketbol Şubesi'ne bu kupayı ülkemize kazandırdıkları için teşekkür ediyorum.

Bu başarıyı kutlarken, aynı zamanda, Aziz Yıldırım ve Ergin Ataman gibi sivri, haset karakterlerin de sporun içinden tamamen çıkmalarını diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: avkebele

Doğancan Çetin

Aktif Üye
Tepki
184
İsim
Doğancan
Bisiklet
Merida
@Kerem Groims Bu başarı Fenerbahçe Spor Kulübünün başarısıdır, bu başarı ben de artık her ne kadar gitmesini istesem de Aziz Yıldırım'ın büyük başarısıdır.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@dogancancetin görüşünüze saygı duyuyorum, lafı uzatıp polemik yapmak istemiyorum. Kutlanması gereken büyük bir başarı. Ama bana kalırsa asıl başarı, en öncelikle Zeljko Obradovic ve takımın. Sonra bu insanları bir araya getiren, Basketbol Şube Sorumlusu'nun, en son Başkan'ındır.

• Beğen
Tepkiler: Doğancan Çetin

Doğancan Çetin

Aktif Üye
Tepki
184
İsim
Doğancan
Bisiklet
Merida
@Kerem Groims Polemiğe gerek yok zaten doğrusu budur :)
Bu başarı BJK, GS, Anadolu Efes, Karşıyaka, Banvit daha bir çok takım için başarının anahtarı olacaktır.
En önemlisi Türk basketbolcularına ilham olacaktır diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Groims

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.313
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aslında en büyük pay İVKOVİÇ' e ait.Zamanında OBRADOVİÇ öğrencisiyken ona-Senden oyuncu olmaz- demeseydi koçluğa başlamazdı OBRA...;)

Mert 29

Üye
Tepki
9
İsim
Mert
Bisiklet
b'Twin
Önce Efes Devrildi Ligde King Solomon
Sonra Artık Hedef Eurolig Son Sekizdi. Final Four En fanatik Yorumcu ağzına bile almazdı
Ve Hedef Final Four'a serileri
Mutlu Son...

İnşallah devamı gelir. Darısı Milli takımın Başına...

avkebele

May2009
Tepki
504
Bisiklet
Giant
@Kerem Groims Yıldırım ve Ataman için sivrilik konusunda söylediklerinize katılıyorum. Fakat bugün bu şampiyonluk alındıysa bunun müsebbibi geldiği günden bu yana "Spor Kulübü" olmanın önemini vurgulayan, diğer branşlara büyük yatırımlar yapan başkanın kendisinin olduğunu da söylemek gerekir.

Ki Obradoviç dün de yine ilk fırsatta özellikle Yıldırım'a teşekkür etmiştir.

Ataman'a da pek ısınamam ama ülke adına böyle başarılı bir Türk koça ihtiyacımız var.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Z. Şipal

hayriünal

Daimi Üye
Tepki
447
İsim
hayri ünal
Bisiklet
Lapierre
Tum sezonun ozeti..Her yerde pesindeyiz Dunya'nın en guzel takımı..

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.284
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bir galatasarayli olarak fenerbahcenin basarisiyla gururlanirken aziz yildirimin cikipta "Yine konuşacak çok şey var ama şimdi zamanı değil. Bizim elde ettiğimiz bu başarı, başkalarınınki gibi tesadüf değildir!" Diyerek galatasarayin uefa kupasini almasina gondermede bulunmasi, kendisine hakaret eden cocugu okuluna kadar gidip bulan cikistada basin aciklamasi yapan zihniyetten beklenen bir konusmaydi.
Bu adamlar yuzunden suan taraftarlar spordan cok kisileri makamlari paralari konusuyor.
Herneyse Azize ragmen basariyi desteklemeye devam.

• Beğen
Tepkiler: Groims

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

Bu açıklama yokken yorumumu yazmıştım. Türk sporunda yapıcı evrim gerekiyor. Aziz Yıldırım, Ergin Ataman, Fatih Terim ve sivri bencil karakterler ne kadar başarılı olurlarsa olsunlar spordan men edilmeli.

• Beğen
Tepkiler: H.T

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
Fenerbahçe Basketbol takımı çok büyük bir başarı elde etti, gönülden tebrik ederim, hem Fenerbahçe'nin hem de diğer Türk takımlarının Avrupa'da her zaman en üst sıralarda olmasını diliyorum. Başkanlar, oyuncular, teknik heyet vs. gelip geçicidir, çoğu Türk bile değil, formasını giydiği takımın taraftarı olmayan sporcular da mevcut önemli olan Ülkeminiz bir takımının/sporcusunun uluslar arası düzeyde başarılı olmasıdır. Birbirinin başarısını tebrik etmeyen, hatta rakip yabancı takımları destekleyip Türk takımının elenmesinden haz alan yöneticiler olabilir, onlar bu işten bu çatışmadan nemalanıyor olabilir ama biz taraftar ve Türk Halkı olarak bu gereksiz hareketleri desteklemememiz gerekiyor.

El_Diablo

Üye
Tepki
122
Bisiklet
Ghost
hayret bir yildir kimse yazmamis bu konuya.....bugün son anda Fenerin kaybetmesine üzüldüm gercekden. Bu Kadar top kaybi oldu Zaman kacinilmaz bir yenilgi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@El_Diablo
2016-2017 sezonu geçtiği için olabilir. Yeni konu açabilirsiniz.