Eskişehir'li bisiklet severlerin dikkatine.....!

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Arkadaşlar bulusma pazar sabahı saat 8:00 de espark kopru tarafındakı gırısınde bulusuyoruz 8:15 de hareket edıyoruz.GGelmek ısteyen arkadaslarımın yanlarına alması gerekenlerı belırtmeye gerek duymuyorum.Yıyecek konusunda kalabalık olacagımızı dusunursek herkes kendı erzagını getırırse cok ıyı olur!

Scudo
Tepki
12
Bende sizinle gelmek istiyorum fakat eskişehir'de alacak kask bulamadım o yüzden kaskım yok. Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Ayrıca çok uzun süredir bisikletime binemedim kondüsyonum çok düşük. Aranıza alıp almamak size kalıyor biraz çünkü beni beklemek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca böyle bir geziye hiç çıkmadım yanıma neler almam gerekir.
Saygılarımla.

Burock134

Aktif Üye
Tepki
42
@freerider

insallah abi 2 ay oluyo sanırım pek umudum yok ya neyse gitti artık

ottoman

Aktif Üye
Tepki
42
bende gelcemm :) herkese selamlar. pazar günü görüşmek tanışmak üzere, malum bi dünya adamız fakat cogumuz bırnırımızı tanımıyoruz..

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@ottoman

Tahsinim sensız bıyere gıtmeyız zaten,üstadımız duayenimiz sensin

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@Muhsin Özyiğit

Muhsın kardes senıde aramızda gormekten zevk duyarız maksat bıraraya gelmek yarısmak deıl zaten.Hatta bu gezı eskısehırdekı dıger arkadaslar ıcınde buyuk bı tanısma fırsatı
Kask konusunda oldukca hassasız ve vısnelık akın bısıkletten temın edebılırsın dıyorum yada dıger bısıkletcılere bı bakman lazım.
Sırt cantana en basta yıyecek sonrasında ılk yardım cantası(varsa)yama takımı pompa ınce bı ruzgarlık alabılırsın.Unuttuklarım varsa dıger arkadaslar tamamlasın:) Gelırsen mutlu oluruz

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Bülent abi mesajını aldım ama ancak bakıyorum konuya.Bana yüksek ihtimalle uymayacak.Dersanem ve derslerimin yoğunluğundan dolayı.İnşallah seneye eskişehirde olursam ozaman gezilere katılırım.Ayrıca bülent abi seninlede aynı geziye katılmak bi nasip olmadı ya.:D

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@kir-pi

İnsallah daha sonrakı gezılerımızde katılırsın aramıza serdar'cım,saglık olsun:eek:

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
Ne çok şey yazdınız arkadaş yau! Vallahi canım istiyor ama bu hafta maalesef gelemeyeceğim Eskişehir'ime. Haftaya babama tamamen duygusal bir ziyarette bulunacağım, o zaman olsa kesin gelirdim ama nasip değilmiş diyerek geçiştirmek durumundayız sanırım... Geçen seferde dişçi mani olmuştu, bu seferde okul, seninle bi türlü çıkamadık Bülent maalesef...:(

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@monstermania

Biz yazarız arkadas:D Sen geldıgındede yaparız bı gezı ayıpsın kardesss,sen gel yeterkı.Bız burdayız herzaman beklerızzz

ottoman

Aktif Üye
Tepki
42
@freerider

öle söleme mahcup ediyosun. sana çok teşekkür ediyorum hacım, bi sürü bisikletseveri bi araya toplamak için mücadele ediyosun.eskiden bizde böle yapardık, sonrasını biliyosun.. kimseler kalmadı işte. Pazar görüşmek üzere.

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@ottoman

Ben herzaman solerım hacım.Su gun bısıklete daır ne bılıorsam hepsını senden ogrendım ıyıkı varsın dostum.Eskı gunlerdekı gıbı olalım artık yeter bu kadar ayrılık demı loooooooooooAllaha emanet ol dostum!

• Beğen
Tepkiler: kron_xc4000 esk

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
Çok güzel ve bol katılımlı bir gezi olacağa benziyor. Oktay abiyle tanışma fırsatı da sağlayacak bana. Fakat boğazımdaki yara ve ağrı geçer diye ümit ederken aynen yerinde sayıyor. Daha kötü olmasından ve gribe çevirmesinden korkuyorum. Eğer kendimi iyi hissedersem yarın sabah ordayım. Gelemezsem herkese iyi sürüşler;)

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
: ) güzel bi organizasyon eline saglık usta katılmak isterdim ama hem yol bisikletim olması hemde aynı tarihte altı aydan fazla bi süreden beri planladıgımız farklı bi organizasyonu gercekleştiricez iki kişi onurun mesajda bahsettiği semihte benim le olucak maalesef senin organizasyonuna katılamıyacak oktay abininde olması aslında biraz sevkimi kırdı aynı tarihe denbk gelmesi nedeni ile üzüldüm katılmak isterdim ama biz pazar sabah altıda coktan pedallamıs olucaz :D:D:D o yuzden siz bulustugunda biz cok ama cok uzaklarda olucaz eminim cok eylenirsiniz iyi eğlenceler diliyorum mangal yaparsanız bizim içinde bişeyler götürün :) hayırlı kazasız belasız yolculuklar diliorum...

bozuk_para

Tepki
12
@freerider

Bugün tekrar kask arayacağım eğer bulup alabilirsem yarın sabah bende size katılacağım. Kesin katılımımı buradan bildiririm.
saygılarımla.

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@bozuk_para

Insallah bır baska gezıde bırlıkte oluruz ve tanısırız kardesım.Bızde yol bısıkletı yok ama sen yavas gıdersen anlasırız:D Sızede hayırlı yolculuklar gorusmek uzere