Eskişehir'de buz sarkıtlarına dikkat !!

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Yaklaşık 2-3 haftadır yoğun soğuk (-27lere kadar), kar, kış Eskişehir'i etkilemeye devam ediyor. Yani tam ilk yağan kar (ortalama 35 cm) temizlendi, erimeye başladı derken bidaha, bidaha... Kaçıncı oldu bu kar yağışı bilmem, sayısını unuttum :D Bu sabah hop bi karış kar daha... Yollarda yürünmüyor artık... Apartmanlardan sarkan buzlar gerçekten tehdit oluşturuyor. 2-2,5 metrelik sarkıtlar gördüm :eek: Çarşı içerisinde 7-8 katlı binalardan düşen sarkıtlar yüzünden yararlananlar oldu. Gözlerimle bir tanesine de şahit oldum Allah'tan adamcağınızın şapkası vardı... Aman dikkat... Çok sayıda insan yaralandı bu buzlar yüzünden.. O da yetmedi, buyrun aşağıda yerel basından bir haber... Durum gerçekten ciddi... :Skull-175

Scudo

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
bu sene kış bütün illerde çok sert geçiyor.ben Amasyadaki soğukları abartı bulurken Eskişehir i görünce halime şükreder oldum.Saat 15`te samsundan gelen misafirlerimi yolcu ettim.normalde 1.5 saatlik yol.az önce aradılar ve yeni indiklerini haber verdiler.7 saatte gidilebilinmiş anca.

Allah evsize barksıza,yolda olana yardım etsin.