Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Eskişehir'de akşamları.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.135
haftaiçi günlerinde akşam 18:30dan sonra hatta 19:00dan sonra 20-25km. civarında ısınma ve antreman amaçlı binmeyi alışkanlık haline getirmek niyetindeyim.

haberleşirsek sevinirim.

Scudo
muratım ne zaman istersen o turları yaparık--yalnız o saatlerde 25 kilometre akşam rotası cizmek lazım--esk e geleyim yapariz --kendine iyi bak herkese selam...:) :) :) :) :)

Off offf SPD pedallarlada ne performanslı olur o geziler Kardeşime yakışır şimdiden hayırlı olsun yeni gezi planlarınız.
Kazasız belasız sürüşler..

Ben de düşünüyorum murat abi :) Ancak henüz bir saat uydurabilmiş değilim. Aslında içim gidiyor şu bahar havası akşam serinliğinde binmek lazım...
Neyse artık olmazsa "alone in the dark" takılırım :D Belki yolda rastlaşırız ;) Gönüller bir olsun abi Herkese hayırlı antrenmanlar...

bu duyuru dahilinde geçen hafta ve bu hafta muhtelif günlerde sürşler başlamıştır. 20-25-30-40km'lik antremanlar uygulamadadır.

Bu aksam çıkıyomusun Murat..? Ben aksam çubukluyu seyretmeye gidicem
:)

Malum burdaki yegane sosyal etkinliğim çubuklunun maçları ve bisiklet..:D

yavv.. bu arada en son turda fena zorlamışım,bacaklar ağrıdı ertesi gün:eek:

bide üsütüne üstlük.eve gidince kombi bozuldu..:mad: kaldım öyle terli,terli

bi türlü kesinleştiremedim maalesef.
ne yapacağımı bilemedim :)

hele bi eve gideyim bakayım.

edit:
bu akşam bisikletle çıkmadığıma hiç pişman olmadım.benim çıkış saatim 18:00-18:30 gibi.çıkmış olsaydım yolda hâlen süren yağmura yakalacaktım (saat 20:50), muhtemelen yağmurluksuz olurdum. :eek:

Çubuklu mu? İstanbul'daki Çubuklu'mu hani oturduğum yere 1-2km. uzaklıktaki Çubuklu mu? Eğer o çubukluysa görüşelim mazhar ?!

Evet Özcan O çubuklu... Dünyanın en güzel renklerine sahip çubuklu;)

Bir Bakırköy'lü olarak Kadıköy'ü benim için kutsal topraklar haline getiren çubuklu...:)

Küheylanın renginden anlamalıydım aslında renkdaş olduğumuzu...:D

Ne hikmetse benim bisikletde mavi...;)

Not: Murat,bu akşam varmı faaliyet?hava güzel ama...hafta sonuda bişeyler yapabiliriz.

c.tesi öğleden sonra başlayıp c.tesi gecesi kamplı pazar günü akşamüzeri eskişehir'e dönmeli bir şeyler düşünüyoruz. muhtemelen bu akşam içeriği kesinleşir ;)

yine ben olmadan gitmeye gönlünüz el vermedi dimi kihh kihh :D beyler biz bize yazışıyoruz gerçi, çıkarsanız akşamları haberleşelim irtibatı koparmayalım..sonra geç cevap yazarsam trip yapmayalım ama birbirimize dimi murat twist of fate'çim :D

tabi yaw, ama onu sonra görüşsek altu'cum sanırım daha uygun olur.

sen; hızlısın,gençsin,güzelsin,rampada bizi üzersin kardeş :D

cenap da geliyor, akşam turları canlanıyor ;)

ESKİŞEHİR!!! Titre ve Kendine gel!! dur lan bi dakka...yanlış oldu

Altu!!! Titre ve Kendine gel ne bu hal!!! :D :D hüop...Ne zaman çıkıyoz akşamturlarınaa?

Altu gaza gelmişsin bakıyorum...:) Noldu? anadosk oluşumunu dağıttınızmı?
ne güzel 15- 20 kişilik turlar oluyodu...:D harcıalem...

:)

dağıtılıcak bişey yoktu ki abi..herşeyle ben uğraşıyodum zaten :) yapmamaya karar verdim diyelim :) ama haftasonu bi faaliyet olabilir..

hatta bu akşam da buluşucaz herkesin bilgisine sunalım..karpuzcuda buluşucaz..saati belli olmadığından telefondan ulaşırsanız iyi olur..telefon künyede :)

hooooppp bilader bende esk denim ama daaa yeni bi bisiklet alamadım bana tawsiye edecek war mı:D

Back