Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Eskişehir buz kesti

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
(link)

Arkadaşlar daha geçen hafta yağan kar olduğu gibi duruyor :( Tam 5 gündür kapıdan dışarı çıkamadım. %80 nem, öğle vakti -19 derece gece -27 derecelerde :Skull-175 Nem nem değil direk buz olarak duruyor havada. Buz sisi kavramını da yeni öğrendim. Dışarıda nefes almak işkence. Ciğerleriniz donuyor resmen. İnsanlar çok sorunlar yaşıyor. Umarım bir an önce havalar ısınır.. Artık bisiklete binmeyi de geçtim sokağa çıksak o da yetecek :D Ömrümde böyle soğuk görmedim yahu :eek:

Allah şehir halkına kolaylık ve sabır versin... Bi an önce ısınsa şu havalar :rolleyes:

Scudo
Eskişehir büyük şehir belediyesi çalışıyor......
maşallahhh nazar deymesınn..:D :D

Allah kolaylık versin kolay değil....

vayyy be ne olmuş öyle yaa ,fotografa bakınca bile üşüyor insan ,işallah bir an önce havalar ısınır vee zaman çabuk geçer bende Eskişehir e gelirim :)
Yasin bilgiler için sağol -gördüklerine benden selam söle,kendine iyi bak :) :) :) :) :)

berbat arkadaşlar..
kimle konuşsam buzda kayıp düşmüş..özellikle tezcanlı ve aceleci olanlar :)

valla işine bisikletle gidip gelenler halen yollarda..biraz içim acıyarak biraz da özenerek onları izliyorum denk geldikçe..

Ben yürürken daha düşmedim çok şükür :D Cuma gününden beri ilk defa bugün çıktım dışarı. Bugün iyiydi yani önceki günlere nisbeten.. (-7 civarı)... Gece yine soğuk olacak...

Bu arada hala bisikletle işe gidenler, bisikletle fast food, tantuni v.s. servisi yapanlar var ya hayret ediyorum :eek: Yahu bu havada kafayı kaldırıp yürüyemiyoruz adamlar bisiklete biniyor, Çok memnun bi halleri yok gerçi :(

Bu arada o porsuğun hali ne olmuş öle. Şiir bile yazmışlar üstüne :D puhahha... Bu millet bi alem. Bu sene buldular donmuş nehri hakketen suyunu çıkarttılar. Adamlar gece nehrin üstünde şarap alemi yapmış yuh artık diyorum :boese157:
Bi masa koyup okey oynamadıkları kaldı, Onu da yaparlar yakında kesin çıkar :D

Neyse artık soğuklar bitse hava ısınsa da gezsek :dua: Di mi murat abi ? ;)

vallahi ne desem kardeş..
ekmek parası derdine bundan beter havalarda bile bisiklet kullanmak zorunda olanlar var ve şikayetçi de olsalar "buna da şükür" deyip işlerine bakıyorlar...

havaların kırılmasına çok fazla zaman yok.en fazla 1 ay sonra bisiklete gönül rahatlığı ile binilebilir havalara kavuşuruz sanırım.

:dua:inşaalah abim öyle olur da gönül rahatlığı ile pedallarız..

bu yıl yurtta ve dünyada soğuk hava normalin üstünde seyretti hep.

merak ediyorum küresel ısınma ne alemde:)

Back