Eskisehir-Bozüyük 09/12/06 Cumartesi " resim eklendi "

ESES

Üye
Tepki
8
(link)

09/12/06 Cumartesi gunu Saat 09:00 sıralarında cıkacağımız Eskisehir'den 40 km kadar yol alarak Bilecik'in Bozüyük ilçesine varmayı düşünüyoruz..

Bu bizim ilk uzun yolculuğumuz olucak ( Gerci o kadar uzak değil ama) ama ilk aşama için bence iyi bir yer..

Fotoğrafları en gec Pazar gunu foruma aktarırım..Umarım basarırız:D

• Beğen
Tepkiler: UsluBey
Scudo

bulentesk

Üye
Tepki
40
@ESES

Eğer başarabilirsem benim de size ilginç bir sürprizim (bisikletforum üzerinden) olacak. Bekleyin ve görün.
Sevgi ve saygılarımla...

• Beğen
Tepkiler: ESES

bulentesk

Üye
Tepki
40
@bulentesk
Arkadaşlar olmadı başaramadım.Arkadaşlar ben de 2 gün için Bursa/İnegöl/Oylat'a gitmiştim (otobüsle).Sürprizim siz Bozüyük'e giderken sizin fotoğrafınızı çekmekti. Sizleri Söğüt kavşağında gördüm. Fakat havanın biraz puslu olması nedeni ile sizi dar açı ile almak istedim.Ama bu kez sizi yakalayamadım. LCD den değilde vizörden yakalamaya çalışsaydım belkide yakalardım ama heyecandan da :eek: o aklıma gelmedi. Neyse artık, n apalım demekki bu sürprizi gerçekleştiremeyecekmişiz.Sağlık olsun.Tekrar görüşmek dileğiyle...Sevgiler

• Beğen
Tepkiler: sutozu

ESES

Üye
Tepki
8
@bulentesk

Hıı demek buydu..Valla yanımızdan onlarca otobus gecti..Cekebilsen guzel olurdu gercekten bize sürprüz olucaktı..Sağlık olsun..

Foruma bende resimleri bu aksam koyucam..

Bizim baslangıc için iyi bir yolculuktu diyebilirim..YOldaki bir tesisin dısında. söylemesi ayıp iki ekmek arasına 15 ytl aldı..Şimdi aklınıza bozuyukteki ömür lokantası yada terra mola gelmesin tasııyıcılar koperatifi diye bir yerdi..

Dun Eskisehir carsısından Bozuyuk carsısına 47 km yol yaptık..Normalinde 36 gosteriyordu:D
Toplamda 98 km yaparak ilk yolculuğumuzu tamamladık.

bulentesk

Üye
Tepki
40
@ESES

Tebrik ederim, ilk tur için çok güzel bir derece;bu dereceleri ertesi günlere taşıdığınız (beslenme, uyku ve bunlara bağlı olarak sağlığınızı koruyabildiğiniz) sürece uzun turlara yelken açabilirsiniz.
Başarılar tecrübeyle sabittir. Buna ekmek arası 15'likler de dahil :) Siz siz olun önce sağlıklı, temiz, ve hijjen ortamalarda üretildiğinden emin olun ve herşeyden önce hesabı öğrenin :)
Fotoğraflarınızı merakla bekliyor, nice keyifli, başarılı turlar diliyorum.sevgiler...

bülent YILDIRIM

• Beğen
Tepkiler: ESES

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
tebrikler, gerçekten ilk tur için oldukça başarılı bir performans yapmışsınız. bir gün Bursa'ya da bekleriz... yaklaşık 2 hafta önce bursa-mudanya yolunda eskişehirli bir arkadaşla karşılaştım,tek başına gelmiş ve geri dönüyordu(tabi otobüs terminaline :) )beraber pedalladık bir süre.
fotoğrafları fazla geciktirmeyin,
görüşmek üzere...

sutozu

Aktif Üye
Tepki
93
umarım yolculuğunuzda bi problem çıkmaz arkadaşlar iyi yolculuklar

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
zamanında o yolu az gidip gelmedim.... hatırladığım kadarı ile bir noktasında sağlanm bir çıkış var 1-2 km olsa gerek oda şansınıza dönüşünüze denk geliyor...keşke oralarda olabilsemde size eşlik etsem..yanlız kamyonlara dikkat...

kıolay gele...

(düzzeltme)

tarih geçmiş...farketmedim...umarım iyi gitmiştir, haberlerinizi bekliyoruz...fotolarınızıda

ESES

Üye
Tepki
8
(link)

Stratos Mustafa:)

(link)

Bozuyuk yolundaki en guzel manzalardan bir tanesi (Yol saman gibi:mad: )

(link)
bozuyuke varmadan poyra köyü

(link)
buda bendeniz ugur:D

(link)
bozuyuk tabelası az kaldı varıyoruz.)

(link)
bozuyukte giriş fabrikalar
(link)
bozuyuk merkezi (cumhuriyet meydanı)

(link)
bozuyuk yolundaki metris tepe sehitleri anıtına giden yolun tabelası ilk yolculuk oldugu için baya yorulduk ugrayamadık buraya.

(link)
bozuyukten cıkıyoruz

(link)
Eskisehir'e 10 km.Nihayet vardık dedik.:D

(link)
Eskisehire girdik sonunda.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
yanlış görmediysem normal yoldan gitmişsiniz bozüyük'e. çimento fabrikasını geçtikten sonra bir de sağa giren bir yol var. bu, kaza yada yol yapımı olduğunda kullanılan servis yolu. eğer araziden gitmek isterseniz bu yol tam arazi gibi :) yola girip dümdüz takip ediyorsunuz, poyra köyü içinden geçip köy çıkışında tekrar anayola bağlanıyor. trafikte sürmek istemiyorsanız bir seçenek olabilir...

bu istikamette çok gidip gelmişliğim var... bozüyükte de güzel piknik alanları bilirim. yanınıza birini ararsanız bana da ulaşabilirsiniz.

tebrik de ederim bu arada, gidiş dönüş toplamı fena değil, iyi mesafe. fotolar için de teşekkürler, alabilirim değil mi?

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Turunuz için kutlarım.
Bir gün bizde ( Bursalılar ) buradan yola çıkalım , Bozöyükte buluşalım .
biz size buradan ucuz döner getiririz beraber yeriz.
Fiyat sormadan bir şey almak haram oldu memlekette yahu.
Geçmiş olsun.

Selamlar

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
@ataruh

bizim arkadaş vardı, bozüyük'ten çıkıp inegöl'e köfte yemeğe gidiyordu:) o taraflarda da güzel yerler vardı, hala duruyorsa tabi...