Eskisehir 30/07/2005 aktivite

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
merhaba arkadaslar;

30/07/2005 (cumartesi) saat 16:00da KARPUZCU'da buluşuyoruz..maksat sıcak biraz azalmışken bisiklete binebilmek..Musaözü Göletine gideceğiz...toplam mesafe 50km. civarında..

Karpuzcu : Kütahya caddesindeki TMO silolarını geç, hemzemin geçitten atlar atlamaz solda köprüden önce, sağdaki taksi durağının yanındaki manav.

iletişim 0 555 6318222 murat....

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
araya bir haftalık tatil girince bu aktivitenin yazısı ve fotoğrafları da gecikti...
faaliyet başarı ile tamamlandı denilebilir :) parkuru bilmediğimizden kaybolduk kısmen...amaç Musaözü Göletine alternatif rotadan gitmekti..herzaman olduğu gibi kütahya caddesinde buluşma noktamızda beklemeye koyuldum.hava kuru sıcak...sele ayarını bozduğumda Devrim geldi..ardından da Murat...Murat'la ilk tanışmamız ve faaliyetimiz..iyi ki de tanıştık ve kaynaştık :) bisiklet felsefemiz çok benzer olduğu için gayet iyi anlaştık..

:D
üzerinden 1 hafta geçti...biraz daha düşünüp yazmalıyım rotayı hatırlamakta güçlük çekiyorum
:D

çok kötü yaa...

devamı daha sonra...

Altu

Üye
Tepki
11
hoop murat abi ben iyleştim hafta içi boş zamanın varsa bi antremana gidelim yahu...tahsinler beni öldürcek dağlara çıkarıp duruyolar.. :) yol istiyom ben ya böhüğü.. :D

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
ya altuğ ben de çok istiyorum haftaiçi akşamları 1 saat dahi olsa binebilmeyi ama işler çok yoğun...sonra da yorgunluktan derman kalmıyor.özellikle de fikren...o bakımdan müsait olduğumda ben sana mutlak haber vereceğim...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
arkadaşlar maalesef üzerinden çok zaman geçince rotayı hatırlamak epey zor oluyor...
ben de sadece fotoğrafları upload ediyorum..

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
çok güzel.... o iniş tam olarak nedir çözebilmiş değilim...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

gittiğimiz rota üzerinde eğlenmek için sağa sola da takılmak gerekiyor bazen....bu da onlardan biri...biraz çöl ambiyansı olsun diye kadraj ve crop yapıldı...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

teşekkürler..inşallah yenileri ve daha çokları olacak...hayıflanıyorum kendime bisiklete binince fotoğraf çekmeyi unuttuğum ve bisiklet üzerindeyken durup fotoğraf çekmenin zor gelmesinden ötürü...süleyman şatır üstada imreniyorum..hiç yüksünmeden durup fotoğraf çekiyor..