Eskinin hafifleri

mehmet Aksoy

Forum Bağımlısı
Tepki
212
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

eski bisikletlerden bi kaç tane daha. ama şu yeti marka bisikletler daha bi yırtıcı gibi...

• Beğen
Tepkiler: okevenk ve kolbe
Scudo
Tepki
0
BİSİKLETİMİ SATIYORUM ÇOK ACİL
Kadro- LOUIS GARNEAU 1.3 KG ( 2 KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU KAZANMIŞ KADRO)
Maşa – XCM 1.7 KG
Frenler – Vites – TAKIM SHIMANO ALIVIO SERİSİDİR. 24 VİTES OLUP ÖNDE 3 ARKADA 8 TANE DİŞLİ VARDIR.
Not= Ben bisikletten pek anlamadığım için daha fazla bilgi veremiyorum . Bisikleti görmek isterseniz ‘’ muratcn.k@hotmail.com ‘’ adresinden bana ulaşırsanız size fotoğraflarını gönderebilrim. Yada 0554 815 12 13 nolu numaradan da ulaşabilirsiniz. Ben bisikleti 1000tl ye topladım. ÜZERİNDEKİ KADROYU 2 KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞY KAZANMIŞ BİSİKLETİN ÜZERİNDEN SÖKTÜM MARKASI ^^^ LOUIS GARNEAU ^^^ ORTA KADRONUN AĞIRLIĞI SADECE 1.3 KG DIR. MAŞA XCM MAŞA OLUP AĞIRLIĞI 1.7 KG DIR KİLİTLİ VE PİSTONLU MAŞADIR. LASTİKLERİ VE JANTLARI 0 TAKILMIŞTIR. BİSİKLETİN KOMPLE RENGİ BEYAZ JANTLARI LASTİKLERİ KOLTUĞU VE DİREKSİYONU SİYAHTIR. GÖRÜNÜMÜ MÜKEMMELDİR. SATMA SEBEBİNE GELİNCE BEN BU BİSİKLETE SADECE 2 DEFA BİNEBİLDİM. TRAFİK KAZASI SONUCU BACAĞIMI KIRDIM VE ARTIK BİSİKLETE BİNEMİYORUM BÖYLE Bİ BİSİKLETİ ÇÜRÜTME YAZIK OLUR. BANA ULAŞIN. BU BİSİKLETİN DEĞERİNİ HER İNSAN BİLEMEZ SADECE BU İŞTEN ANLAYANLAR BİLİR. FİYATI = 850 TL DİR.

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
@samstrong

bu bisiklete 1999-2001 senelerinde binmek nasip oldu izmirde öğrencilik yıllarımda babacan bi abim vardı 50 yaşlarında sait abi-kendisi tam bir bisikletsever ve sporcusu idi o yaşında çatladırdı valla bizi kendisinde vardı bu bisikletten ve yalvarmama rağmen satmamıştı eklem yerleri cnc aleminyum beni mest etmiş bi bisikletti dikkat ediyorumda gün geçtikçe sade ve hafifleşen bisikletler sanki o eski işçilik ve sağlamlığı ve ayrıntıda gizli o güzelliği bulundurmuyor geçen forumda gezinirken gördüğüm 1945-1960 lı yılların raleight ve monark süper delux marka bisikletleri acayip hoşuma gitti sıkı bi şekilde modifiye ve tamir ile veya sağlam çalışır durumda olanını arıyorum

kron_xc4000 esk

Forum Bağımlısı
Tepki
482
bir scott daha geçti yalan dünyada
kaç model olduğunu bilmiyorum ama :D

(link)

(link)

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
1994 Specialized S-Works FSR.Bu bisikleti kullanma fırsatım oldu.Tek diyebileceğim o kadar da hafif bir makine değil bildiğiniz gülle.Yokuş yukarı öldürüyor adamı.;İyi yönlerine gelirsek,çok dengeli ve dayanıklı bir yapısı var.Viraj dengesi aşırı iyi olmasa da iyi sayılır.Frenleme performansı mükemmel.Açılar spor sürüşe çok uygun. Benim kullandığımda marzocchi süspansiyonlar,full xtr donanım,Jbis jantlar ve alpine teller,Rocky mountain gidon takımı vardı.

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
1991 Mountain Goat Whiskeytown Lite.Bu bisiklete hayran kaldım,ismi gibi maşallah.Çeki borusunun kısa ve eğimli oluşu.Yol bisikletleri gibi.Jantlar zaten yakıyor.Şimdi bile tırmanmak isterim valla.O kadro olsun başka bir şey istemem.

Tepki
35
Gator Linear Fade Pinnacle süper :eek: rock shox maşası simdilerin zoom masalarını andırıyor :D tabi performans olarak hala cok ondedir :cool: