Erzurum

musa_kadioglu

Aktif Üye
Tepki
37
bugün uzundereden tortum gölündeki adaya inerek kano yaptıktan saat 4 te yola çıkıp tortuma kadar geldikten sonra toplamda 70 km yaptıktan sonra tortumdan sonrasını üzülerek otoüsle gelmiş durumdayım

Scudo

ayhanakbuga

Daimi Üye
Tepki
549
Bisiklet
Scott
Ben de pazar günü Çat'a gidip döndüm. 8 saat sürdü :) tekerler yüksekte eriyen asvalt yüzünden ziftle kaplandı... serinde gidip dönmek en iyisi heralde... MTB ile ortalama 23 hız yapan Musa arkadaşımıza imreniyorum.

• Beğen
Tepkiler: matmaca
Tepki
6
geçen hafta içi o tarafa gitmiştim yol yapım çalışması vardı sıkıntı çekmiştim.
musaya gelince bir adam milli sporcu birde altındaki mtb benim yol bisikletinden daha iyi gidiyor. tek başına olduğu zamanlarda baş döndürücü ortalamalar verebiliyor.

Tepki
0
bu arada gezi hikayelerinde bakıyorum da millet hep günde 60-70 km gitmiş musa ise bize 200 130 yaptırıyor
musa senin bize garezin mi var

musa_kadioglu

Aktif Üye
Tepki
37
onların gezecekleri yerler yakın heralde ahmet ben napıyım :))
bu akşam 5 gibi bir hava alanı turu yapmayı düşünüyoruz. iki tanede asker abiyle tanıştım ragıp hocayı filanda çagırcam ayalayabilirsem buraya buluşma yerini yazıcam herkesi beklerim

• Beğen
Tepkiler: ygtdkc

ayhanakbuga

Daimi Üye
Tepki
549
Bisiklet
Scott
Cumartesi günü Erzincan'a yapacağınız tura katılmayı çok isterim...

Musa kardeşimizin MTB'sinin teker çapı 28'' mi?

musa_kadioglu

Aktif Üye
Tepki
37
benim mtb 26 jant, bugün saat 5 te üniversite kavşakta buluşup havaalanı turu yapıcaz herkesi bekleriz. gelrcek olan şimdilik 8 kişiyiz

ayhanakbuga

Daimi Üye
Tepki
549
Bisiklet
Scott
Hafta sonu, bisikletli uzun yol planlarınız neler arkadaşlar?

musa_kadioglu

Aktif Üye
Tepki
37
bu hafta sonu sinoptayım. yollar sizindir ama 30-1 hafta sonu dadak doğa sporları derneği yardımlarıyla erzurum-ispir-iyidere 240 km bir gece ispirde konaklanacak sonraki gün trabzondan otobüsledönülecek yapabilirim diyen herkesi bekliyorum

musa_kadioglu

Aktif Üye
Tepki
37
program netleştikçe burdan duyurularını yaparım güzel bir şey yaparız inşllh

hturannet

Üye
Tepki
6
Abiler merhaba. Erzurum'luyum ve Erzuzurum'da ikamet ediyorum. Öğrenciyim. 18 yaşındayım ve bisiklete çok meraklıyım fakat bisikletim yok maalesef. Kısıtlı bir bütçem var ve Erzurum içinde bir yerden bir bisiklet almak ve, kondisyonum çok iyi olmadığı için, orta mesafeli yolculuklar yapmak istiyorum. Bana bu konuda eşlik edebilecek bir arkadaşım yok maalesef ve sizin için de uygunsa bir gün sizin grupla birlikte bir tur yapmak isterim. Bana Erzurum'da uzun yolculuklar için uygun bisiklet satan bir yer önerebilir misiniz acaba? Ya da günlük bisiklet kiralayan bir yer biliyorsan günlük kiralayıp ufak bir tur yapmak isterim sizinle birlikte. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

ygtdkc

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Bisiklet
Mosso
@hturannet
Dostum terminal caddesinde bisiklet dünyası var. Oraya bi bakmanı öneririm.

hturannet

Üye
Tepki
6
@ygtdkc

Peki aynı yerden bisiklet kiralama imkanı var mı acaba? Bu yıl alsam da yazın kullanmak için pek vaktim kalmayacak sanırım onun için birkaç kez kiralayıp ufak turlara katılmayı düşünüyorum.

ygtdkc

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Bisiklet
Mosso
@hturannet
Erzurum'da bisiklet kiralayan yer yok diye biliyorum.

Tepki
3
Sabah 6 da hareket edenlerden biri bendim.İlk şehir dışı (uzun mesafeli) turum olduğum için Musa'ya yetişmekte sıkıntı çektim.Dinlenmeli 5saat de Uzundere ye vardım.
Umarım böyle organizasyonları tekrar tekrar yaparız.
Ayrıca siz değerli Erzurum da ki bisiklet kullanıcılarından tavsiye ve öneri istiyeceğim.
Temmuz ayı gibi resmi yarışmalar yapmayı planlıyoruz.
Şehir içi ve şehir dışı parkur önerilerinizi düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

ygtdkc

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Bisiklet
Mosso
Yarışlar hangi kategoride olacak Mücahit ona göre birşey söyleyelim :)