Erzincan

Konu, Doğu ve Güneydoğu Bölgesi kategorisinde tasever24 tarafından 13 Haziran 2005 tarihinde paylaşıldı.

1. AydınGünaydın

AydınGünaydın Forum Bağımlısı

Sponsorlu forum amma güzel yeni farkkettim ama kapanmıs galiba en mesajın tarihi bile eskimis

2. semih24

semih24 Aktif Üye

erzincandan selamlar.erbit(erzincan bisiklet topluluğu).erzincan da temmuzun 27 sinde günübirlik gezimiz olacak..20 kişilik kontenjan olcak,belki 30.(şimdiden 10 kişi olduk).erzincandaki herkesi davet ediyoruz.
    tabi serkansız olmaz.görüşmek,tanışmak dileğiyle.sevgiler.

3. Saruz26 Daimi Üye

selam günübirlik geziyi nereye planladınız

4. Serkan Taşdelen Forum Bağımlısı

Merhaba Semih Hocam,
    Öncelikle duyuru için çok teşekkürler. İnşallah bol katılımlı güzel bir gezi yaparız. Bu arada "Erzincan Bisiklet Topluluğunun" oluşturulduğunun da duyurusunu yapmış olacağız.

Sevgiler...

Merhaba kardeşim,
    Erzincan Kent Ormanına bir gezi düzenleyeceğiz. Çok uzun bir etap olmayacak.

Sevgiler...

5. Saruz26 Daimi Üye

İnşallah vakit planlaması yapabilirsem bende yanınızda olmak isterim. Bu arada bisiklet topluluğunun duyurusunu yapacağız dedin nasıl bir duyuru olacak bu acaba

6. semih24

semih24 Aktif Üye

bu gezi ile beraber ilk defa il çapında topluluğumuz duyulmuş olacak.ayrıca katılımcılar erbit logolu tişört dağıtacağız.bu gezi yaklaşık 10 km uzaklıltaki mesire alanına gidip dönülücek.yemek ve içecek ikramlarında bulunulacak.katılımcılar artıyor.buda bizleri sevindiriyor.bekleriz sizleri....

Serkan Taşdelen bunu beğendi.
  7. Serdar Emre ACAR Forum Bağımlısı

Bende yüksekovadayım yakın sayılmam ama iyi geziler.

8. Kayıt:
    7 Haziran 2009
    serkan kardeşim ben erzincandan seni tanıyorum gibi ismin yabancı gelmiyo ben suat bağlan mefido dondurmada çalışıyorum kesinlikle tanışıyoruzdur bende meraklıyım turlarına katılmak isterim eğer erzincandaysan mefidoya beklerim.

9. Kayıt:
    7 Haziran 2009
    hocam süper işte bu böyle güzel gezilerinde artık erzincanda olması beni çook mutlu etti. bende katılmak isterim gerci kısa mesafe ama doğa harikası biyer secmişsiniz.süperr. bende çalışıyorum ama kesinlikle katılırım mefido dondurmayada beklerim hocam benide listenize eklerseniz sevinirim

10. Kayıt:
    7 Haziran 2009
    ömer kardeşim 27 temmuzda erzincanda gezi düzenlenecekmiş belki görmüşsündür. hemde kısa mesafe 10 km kent ormanlığına gidilecek sende katılırsın kendine çook iyi bakk erzincandan suat.

11. Saruz26 Daimi Üye

hoşgeldin ve bize hayatın anlamını azminle öğrettiğin için sana çok teşekkür ediyorum ben de malatyadayım erzincanda serkan taşdelen abimiz var Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız. adresinden kendisine ulaşabilirsin

12. okayy Üye

tebrikler cidden umarım bigun birlikte pedallarız

13. ercu2001 Aktif Üye

Ömer hoşgeldin.Sen olurda Malatya'ya gelirsen veya ben oralara gelirsem tanışmak isterim. Kal sağlıcakla...

14. semih24

semih24 Aktif Üye

Kardeş hoş geldin.biz erbit(erzincan bisiklet topluluğu)olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız.Bu pazar ekşisu ya bisiklet turumuz var .senide bekleriz.Serkan taşdelen 'pedalla .com' dan irtibata geçebilirsin.

15. semih24

semih24 Aktif Üye

ERBİT olarak ilk turumuzu düzenledik .Yaklaşık 15 kişilik katılımcı ile Mersin Tantuni önünden saat 10 30 da başlayan gezimiz merkez-akyazı-ekşisu güzergahından yaklaşık 40 dakikada ekşisu ya vardık.Çok keyifli geçen turdan sonra dinlenmek için mola verdik.Bu arada tanışma ve sohbet etme imkanı bulduk.Serkan bizi bisiklet hakkında çeşitli bilgiler verdi.Ayrıca bunun yanında anılarından ve tecrübelerinden bahsetti.Gerçekten çok faydalı oldu.1 30 da dönüşe geçtik.Turumuz yine yaklaşık 40 dakika sonra dörtyol merkezde son buldu.Çok keyifli geçen geziden güzel anılarla ayrıldık.
    KATKINLARINDAN DOLAYI MERSİN TANTUNİ YE TEŞEKKÜR EDERİZ.

16. semih24

semih24 Aktif Üye

Sevgili Arkadaşlar,ERBİT olarak bu pazar 2.gezimizi Atatürk Orman Çifliğine düzenliyoruz.5 temmuz 2009 da mersin tantuni önünde buluşaçağız.Geziye katılmak isteyen arkadaşların öncesinde kayıt yaptırmalarını istiyoruz.Daha geniş bilgi için 0533 3715707 nolu tlf dan bana ulaşabilirler.Herkesi bekleriz...

17. Serkan Taşdelen Forum Bağımlısı

http://www.pedalla.com/wp-content/uploads/2009/06/kent-ormani-copya.jpg

Atatürk Kent Ormanı Bisiklet Gezisi

Erzincan Bisiklet Topluluğu olarak gezilerimize devam ediyoruz. Bu hafta ise merkeze 15 km uzaklıkta bulunan Atatürk kent Ormanına gidiyoruz. Gezimize herkes davetlidir…

Plan;

05 Temmuz 2009 Pazar günü saat 09:30′da Mersin Tantuni önünde buluşup saat 10:00′da yola çıkacağız. Merkeze yaklaşık olarak 15 km uzaklıktaki Atatürk Kent Ormanına giderek piknik tadında bir gezi yapmış olacağız ve tekrar Erzincan’a geri döneceğiz.

Güzergâh;

Erzincan, Atatürk Kent Ormanı, Erzincan

Dileyen herkes geziye katılabilir…

Sevgi ve Saygılarımla…

18. AydınGünaydın

AydınGünaydın Forum Bağımlısı

Bir aksilik olmadığı sürece katılmayı planlıyorum bu etkinliğe

SUAT BAĞLAN ve Serkan Taşdelen bunu beğendi.
  19. Serkan Taşdelen Forum Bağımlısı

Merhaba Arkadaşlar,
    9 kişilik katılımla turumuzu bitirdik. En kısa zamanda fotoğrafları paylaşacağım...
    Bütün katılımcı arkadaşlarımıza teşekkürler...

Sevgiler...

20. Şenol ÇOKGÜLER Aktif Üye

Sponsorlu Slm Serkan kardeş ben ERZİNCAN dan Şenol Öğrenciyim Bisiklet ve bisikletçilik uzun zamandır merakla ve ilgiyle araştırıp incelediğim bir konu. Bisikleti çok seviyorum ve yeni bir bisiklet topladım,erzincan şartlarında kısa mesafelere rahatlıkla gezebileceğim bir bisiklet olduğunu düşünüyorum. Seninle tanışmak ve yakın mesafelere birlikte pedallamak isterim.

1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat