Erdoğanların euro taksitli satışa mı başlaması yoksa bana mı öyle gelmesi

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dürüst satıcı erdoğanlar velespitin sitesine uzun bir aradan sonra bir dalayım dedim. Bildik ve tanıdık formattan başka bir şey olmuş. Bu, önceki siteyi gayet başarılı bulan benim açımdan bir eksi puan. Neyse geçtik bunu. Pisikletime bir kıyak geçip suluk kafesi ile onu sevindiriyim dedim. Tabi kafes mafes anca taksitle alırız bir bakalım dedik ödeme planına. oda ne anaaaaaaaaaaaaaaaa. Taksitler eyro üzerinden yapılmamışmı. Lütfü abi ne yapıyorsun ya sen. Eyro üzerinden taksit olurmu be abi. Biz gariban pisikletçi taifesi bir suluk kafesini bile taksitle almayı planlarken buda nereden çıktı be abi. Diyelimki toplam meblası 15 euro tutan bir kafesi 9 taksidinen aldık diyelim. Taksitler bitmeye eyronun dalgalı seyrinden oldu bize maliyeti 45 tlden 70 tl. Olmadı be lütfü abi. Sen gol yemiyecen diye bizim kale döndü kova yaşarın kalesine.

Scudo

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
türkiye bankaları ile mümkün değil bildiğim kadarı ile. yurtdışından taksitli aldığınız/otomatik taksitlendirilen ürünler bile çekim anında veya kesim tarihindeki kura göre TL'ye çevriliyor. Erdoğanların yeni sitesinin eksikliği gibi geldi ilk gördüğümde bana da. euro fiyatın kaç TL'ye geldiğini görmek için kullanıyordum eski formatta :)

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
site bence güzel ve daha anlaşılır olmuş,
ödeme sayfasında Euro taksiti bende gördüm ama sağ en üstten tl ye geçirebilirsiniz.

Erdoğanlar polemiği başlamasın ama şuanakadar memnun kaldım firmadan.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
sağ üstte TL yi göremedim, üye olunca mı çıkıyor o seçenek..

ayrıca euro kurundan satış olayına karşıyım, zaten fiyatlar uçuyor bir de kur farkını müşteriden çıkarmaya çalışıyor gibi oluyor, hiç samimi değil yani

• Beğen
Tepkiler: EmreDurmaz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@türkay yılmaz bey, bambaşka bir arayüze kavuştuğu için gözümüzün alıştığı yerler bu arayüzde yok. TL seçeneği artık sol üst köşeye taşınmış.

V.K.

Daimi Üye
Tepki
246
Bisiklet
Diğer
Arayüz değiştirilirken, stokta olmayan ürünleri de temizleseydiler keşke.

tunç akay

Üye
Tepki
22
Bisiklet
Lapierre
bana euro ile taksit biraz mantıksız geldi hocam çok büyük rank bankadan aldığınız zaman o günün kuru ne ise ona göre taksitlendirme yapılır değimemesi lazım

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Arkadaş siteyi araştırmadan dalmış biraz baksaydi sol üstte kur seçeneği gözüne çarpardi.

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
Sitenin önceki halinden bir farkı yok ödeme olarak o zaman da seçeneklere göre euro ya da tl fiyatını taksitli ödeme planıyla gösteriyordu.

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Euro değil de TL seçili gelse daha iyi olurmuş.

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
Bu satışın normalde de euro üzerinden olması ile ilgili galiba. Euro fiyatının gözükmesi o ürünün o an ki euro üzerinden fiyatını kontrol etmesi açısından daha rahat olabilir .