Engelli Arkadaşlarımız için Yola çıkıyorum.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Emre Abicim amacın için seni kutluyorum. Harika bir organizasyon olur inşallah. Yanındayız..

Sevgiler...

Scudo

nikto

Aktif Üye
Tepki
211
Muhteşem anılarla... Muhteşem dostluklarla... Tam 3 gün... 270+ KM.... -2 +4 derece arasında yolculuk ...Bisikletle... Bir amaç.. Bir hedef...

Foto, Video ve günlüğü güncelleyene kadar lütfen aşağıda bu etkinlikle ilgili yerel basında çıkan haberleri okuyunuz..

2 güne herşey hazır olur :)

(link)

(link)

Tüm yol konaklamama sponsor olan Mavi yol nakliyata (Aydın Bey'e)
Tüm sigortalalarımı yapan daimi sponsorum Liya Sigorta (Barbaros'a)
Harita ve GPS sponsorum Mapist ve Ekrem beye
Hosting sponsorum Tescilturk'e (Hasan Nokay ve volkan ulukut)a cok tesekkurler

detaylar 1-2 gun icinde (link) te
sevgiler
EMRE
(link)

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Engellilerin sorunlarına dikkat çekmek amacıyla, İstanbul'dan Eskişehir'e kadar 3 günde 260 kilometre pedal çeviren Endüstri Mühendisi Emre Tok (32), Eskişehir'in engelliler için yaşanabilir bir kent olduğunu söyledi. Engellilere, engelsiz bir yaşam olanağının sağlanabilmesi için belediyelere görev düştüğünü belirten Tok, "Eskişehir bu konuda, tüm diğer illere örnek olmalıdır."dedi.
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/pixel.gifPalmiye Kafede düzenlenen şöyleşiye katılan Endüstri Mühendisi Emre Tok, Eskişehir’in engelliler için yaşanabilir bir kent olduğunu söyledi. Tok; “3 günde 260 kilometre pedal çevirerek geldiğim Eskişehir’de karşılaştığım manzara karşısında büyük mutluluk duydum. Tekerlekli sandalyeleriyle engelli vatandaşlarımız kentte rahat bir şekilde dolaşmakta, işlerine gitmekte. Diğer illerinde bu konuda Eskişehir’i örnek almalarını diliyorum.” Diye konuştu.

Kaynak:Sakarya Gazetesi
(link)

Sevgiler...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili Emre merhaba.
Onur verici gezinizi sağ salim bitirerek evinize dönmenize çok sevindim.Sizi bir bisiklet sever olarak tebrik ediyor ve saygı duyuyorum.Teşekkürler teşekkürler teşekkürler...

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
selam seni
teprik ediyorum
gercekten güzel bir
fikir ve bu fikri hayada gecirmen daha güzel
teşekküeler...

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
emrebey teşekkürler bu davranışınız inşallah yerini bulur ve yöneticilerimiz engelli insanları daha çok düşünür hale gelir.Siz ve sizin gibler dünyamızı daha yaşanır kılmaktasınız. Saygılarlımla...

cheddar

Üye
Tepki
15
Emre Bey Sİzİ Tebrİk Edİyor Ve Kutluyorum. Herkesİn Dİkkatİnİ Bu Konuya Odakladiniz.. Destek Veren Sponsor Fİrma Ve Şahislarada Ayrica TeŞekkÜrler.. Engellİ ArkadaŞlarimiza Her Konuda Yardimci Olmaya ÇaliŞalim LÜtfen..

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Emre kardeşim duyarlı ve kararlı yaklaşımından dolayı seni kutluyorum.Fiziksel olarak olmasada tüm bisiklet dostlarının yürekten seninle birlikte olduğunu bilmeni istiyorum.Teşekkürler...

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Ben de turun amacından dolayı size,
desteklerinden dolayı firmalara,
teşekkür ediyorum.
Gönül isterdi ki daha fazla basın ve yayın kuruluşu haber olarak yer verseydi turunuza.

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Umarım sesinizi Türkiye'ye duyurabilirsiniz.

nikto

Aktif Üye
Tepki
211
Video görüntüleri

kask kamerası goruntuleri bu linkte

(link)

EMRE

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Emre Bey yaptığınız anlamlı gezi için sizi tekrar tebrik ediyorum. Kask görüntülerini biraz önce izledim. Rüzgarın uğultusu biraz rahatsız edici olsa da görüntüler heyecan verici. Kendimi sizin yerinize koydum da süper oluyor...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güzel insan yüreğine saglık.Sorumluluk sahibi,evrensel bir İNSAN profilini cizdiğin bu anlamlı eyleminle bizleri sorgulayıp sorgulattığın için sana teşekkür ediyorum.
Bu anlamlı eyleminde sana yoldaşlık eden bisikletini unutmamak gerekiyor.Umarım onunda kadir ve kıymetini biliyorsundur.
Üyesi olduğum sitenden ayrıca takip ettiğim gezi ve seyirlerini inanılmaz keyifle izliyorum.Bu son seyrindeki kask görüntüleri ve fotoğrafların ayrı bir güzellikte.

İnişlerde Kamera ve Rüzgarın öpüşmesinden dolayı inanılmaz gıcıklayıcı sesler çıkıyor.Kaskın önü kadronun ortasıyla kesiştiğinde ya da yüzünüz sağ cepheye dönüldüğünde rüzgarı kestiğinden olsa gerek ses netleşiyor.Umarım bunun bir çözümünü bulma şansı yakalayabilirsiniz.

'''Biz hayatı seviyoruz çünkü düşlerimiz var.'''