Enerji bar yapımı

Bu tarz videolar devam etsin mi?

• Evet

• İşin gücün mü yok git bisikleti temizle! :D

Sonuçlar ancak oy kullandıktan sonra görülebilir.
Scudo

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@İlbey Yağcı beğenenlerin çıkmasına çok mutlu oluyorum demekki birşeyleri doğru yapıyorum bunu bir tereyağ ilede mi denesek acaba :)

@Taxonera bunu bir dene bakalım ne oluyor beslenme konusunda bilgin yok, sporcu değilsin, ingilizce makaleleri okumam diyorsun, bunuda denememişsin iki hafta önce üye olup gelip burda atıp tutuyorsun yaptığın çok gereksiz biz burda bilgilerimizi paylaşıp insanlara yardım etmek istiyoruz eğerki beğenmediysen gider başka konulara yazarsın burayı kirletmenin anlamı yok, hayatında muz pişirdin mi acaba gidip biraz banana flambe tatiflerine bak muz pişince nasıl oluyormuş...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Taxonera
Denemediyseniz yaptığınız büyük saygısızlık o zaman...Denemeden etmeden atıp tutuyorsunuz...Ben denediğim için söylüyorum gayet lezzetliydi elastikiyet falan yoktu...Bence sizde evde izleyerek yapın emin olun pişman olmayacaksınız...

serkanoz87

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
serkan özdemir
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)
bir incelemenizi tavisye ederim ben yaptım, grubumuzda arkadaşlarımız olmak üzere herkes beğendi, em pratik kolay yapılıyor hemde tadı çok güzel

• Beğen
Tepkiler: Mustafa İlişe

Miriel

Üye
Tepki
26
İsim
Enes
Bisiklet
Sedona
@Güncemden Ellerine sağlık, ben de şimdi denedim. Yaban mersinini yoktu bir tek. Kuruyemişi de daha fazla atmalıydım.

Bir de soru soracağım. Diyet yapan ve şekerine dikkat etmesi gereken biri için nasıl bir atıştırmalık sence bu ?

• Beğen
Tepkiler: Güncemden

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@Miriel eğerki şekerine dikkat etmesi derken diyabet hastası ise içindeki kuru meyveleri çıkararak sadece fındık fıstık yulaf yumurta ve muz ike süper bir atıştırmalık, ama normal diyet yapıyor ve şeker yememeye dikkat ediyor dersen süper bir atıştırmalık çünkü içindekilerin hiçbiri işlenmiş gıda değil ve ekstradan şeker kullanmıyoruz ama herşeyde olduğu gibi bunuda yerken abartmamak lazım mesela ikindide iki adet yada spordan hemen sonra 1 adet yada kahvaltı yerine iki adet gibi ;)

• Beğen
Tepkiler: Miriel

Miriel

Üye
Tepki
26
İsim
Enes
Bisiklet
Sedona
@Güncemden Teşekkürler, peki yağ yakımı için kardiyo yapan biri için nasıl yenilebilir bu atıştırmalık?

Şu an bende muz ve yulaf tadı çok yoğun, bir dahakine daha bol kuruyemişle yapacağım.

Tuzlusunun da tarifini bekliyoruz. :)

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@Miriel tarifler gelmeye devam edicek kesinlikle özelliklede yulaflı kahvaltı tarifleri ;)

Kardiyo olayında şöyle olabilir nezaman kardiyo yapıyorsunuz bilmiyorum ama iki çeşit kardiyoya göre öneride bulunayım birincisi sabah aç karnına kardiyo, sabah uyanırsınız bir bardak kahve direkt koşuya yada bisiklete yani kardioya daha sonra eve gelince yarım saat sonra bunlardan iki tane mesela bu kahvaltı yerine oldu hem ;) bir diğeri ise klasik ağırlık antrenmanı üzerine kardiyo, antrenmandan 2 saat önce yemek yedin 1 saat ağırlık canın çıktk bir saatte koşu bandı eliptik kardiyoda bitti sende bittin soyunma odasına gittiğin gibi at iki tane ağzına hemen toparlasın kendine getirsin ;):)

• Beğen

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@Miriel kesinlikle yığılıp kalmazsınız ve birkaç kat fazla fayda sağlarsınız bence denemekte fayda var :) hahaha aynen git temizle çok konuşma dedi vallahi :D
@M.Furkan Kurt hiç merak etme @BF Okuru nun dediği gibi videolar hazır yavaş yavaş geliyor ;)

• Beğen

Miriel

Üye
Tepki
26
İsim
Enes
Bisiklet
Sedona
@Güncemden Bu sabah bir deneyeyim, 3 set interval yaparım. Gün içine kaldı mı sıcakta çekilmiyor aksatıyorum. :)
@BF Okuru ile olan teknik videolarınıza benim de baya ihtiyacım var. Merakla bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Güncemden

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@Miriel ben şimdi geldim kardiodan nasıl geçti hiit ;)
@cumali55 çok haklısınız sonuçta herkes herşeyin en ince ayrıntısına kadar bilemiyor ama merak etmeyin @BF Okuru nun dediği gibi bu konuya çok dikkat ettik :)

• Beğen

Miriel

Üye
Tepki
26
İsim
Enes
Bisiklet
Sedona
@Güncemden Bu sabah erkenden dışarı çıkmam gerekti, ancak geldim. Yarın sabah yapayım değerlendirmeyi :) :)

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Ben bir şey sormak istiyorum bu konuda. Bizim şu orjinal pekmezden yapılan cevizli sucuklar kafi gelmez mi ? Gerçekten besleyici ve enerji verici oluyorlar çünkü...