Endurance Modası - CANYON Endurace CF 9.0 SL

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sinobjk

Dostum çıldırma:) Rahatlık diyorsan Endurance, yok ben hız yapacağım ve konfordan fedakarlık ederim diyorsan Ultimate.

• Beğen
Tepkiler: Kazuya
Scudo

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
@Alpaslan.Savacı ilk defa yol bisikleti beğendim güle güle kullan kardeş.mtbciyi etkileyen bir bisiklete sahipsin...

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
@Deniz Baklacı zaten karar veremediğim nokta tamda orası. yokki deneme sansımız kafamız rahat etsin ...

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sinobjk O zaman şunu söyleyeyim. Hangisini alırsan al pişman olmazsın. Ama yokuş tırmanacaksan Endurance daha iyi olur zira arka ruble 11-32 ön aynakol 50-34. Ultimate ın ön 52-36 arka 11-28.

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
valla cok zor durumdayım. enduraceler stokta yok. ultimate ler 1500 euro yu geciyo. korkuyorum kendimi bi cannondale magazasında bulucam diye :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Alpaslan.Savacı

Ara sıra binmek de gerek, sürekli temizle temizle nereye kadar :)

Alpaslan.Savacı

Aktif Üye
Tepki
181
Bisiklet
Canyon
@Anıl Erdoğan eyvallah dostum sağolasın. MTB'nin de yeri ayrı tabi, dağ taş, çiçek böcek dolanmak da ayrı bir keyif.

@sgazel Kışın binmeyip sürekli temizlemekten dolayı bisiklet aşınır mı acaba? :)

@sinobjk kolay gelsin sana, güzel heyecanlar bunlar ;) stok durumlarını takip et, CANYON erkene çekebiliyor

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
@Alpaslan.Savacı inanırmısın her gece yatmadan önce yarın canyon.com a girmicem diyorum en fazla öglene kadar dayanabiliyorum. keske erkene cekseler bazı modeller ileri tarihlere gidiyor ve daha cok can sıkıyor. endurace ler stokta yok ve haziran basına kadar da olmucak gözüküyorlar. su an stokta ultimate var ama 1500 euro üstü. ithalat ihracat yapan bir arkadasım var onun firmasının üstüne kesilirse fatura kdv dısında bişe ödemiyormusuz. böle bi bilgi var. emin deilim su an bunu araştırıyorum ... sezon başlamadan elimde olsa ne güzel olur :)

• Beğen
Tepkiler: Ozan k.

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
@Alpaslan.Savacıhayırlı olsun güzelmiş bisikletin

Şu stand ilgimi çekti bisikletini taşıyan. Ne denir buna adı nedir. Nereden bulurum aynısını ya da saha iyisi varsa daha iyisini ve kaç paradır?

Teşekkür

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
Şimdi oldu pahalıydı biraz tşk.

Şimdi oldu. Pahalıymış biraz. Bu decathlon nasıl bir mağaza ürünleri hep ithal mi. Herhalde ürün yelpazesi de geniş

Tepki
21
İsim
Bilgi özkan
Bisiklet
Specialized
Hocam öncelikle bisikletiniz çok güzel güle güle kullanın sormak istediğim bir soru var bende Endurace almayı düşünüyorum ama geometrisiyle ilgili alamadığım bir bilgi var benim boyum 193 bacak boyum 90cm, canyonun hesaplayıcısına göre xl kadro çıkıyor ama emin olmak için bisikletin Stand-Over boyunu(top tube tan yere kadar olan uzaklık) ölçebilirmisiniz.

sedatergun

Üye
Tepki
44
İsim
Sedat Ergün
Bisiklet
Cannondale
(link)
Merhabalar, ben de şimdiye kadar mtb kullandım hep. Ama benim mtb zaman içinde evrilerek şehir bisikletine dönüştü. Artık zamanı geldi diye düşünerek bir yol bisikleti, marka olarak da canyon sahibi olmak istiyorum. Ancak endurace ile inflite arasında kararsızım. Çünkü Aydın'da yaşıyorum ve günlük gittiğim şehirlerarası ve köy yolları mıcır asfaltla kaplı. Bir endurace kullanıcısı olarak sizin tavsiyeniz ne olurdu? şimdiden ilginize teşekkürler. Saygılarımla.

by.catamak

Üye
Tepki
44
İsim
by.catamak
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Ghost
çok güzel bisiklet hayırlı olsun .

Alpaslan.Savacı

Aktif Üye
Tepki
181
Bisiklet
Canyon
@sedatergun

Merhaba, inflite sizi endurace'e göre nasıl cezbedebilir, ikisinin de ultegralı modellerine bakıyorum, fiyatları çok yakın, şöyle edebilir;

1. Inflite disk fren
2. Lastikleri daha kalın, sizin yollarda daha rahat ederim diye düşünmüşsünüzdür.
3. Kadro alüminyum, gene sizin yollarda daha sağlam mı olur acaba demişsinizdir.

Benim oyum karbon kadrodan yana olurdu, uyguladığın gücün doğrudan etki ediyor olması, hafifliği büyük fark yaratıyor. Endurace zaten yeterince konforlu bir bisiklet.

Gene de kullanım tarzınıza göre son kararı tabii ki siz vereceksiniz, şimdiden hayırlı olsun.

sedatergun

Üye
Tepki
44
İsim
Sedat Ergün
Bisiklet
Cannondale
@Alpaslan.Savacı çok teşekkür ederim. Beni çok iyi anlamışsınız. Bu durumda endurace yönünde kararım şekillendi. Endurace 28'lik yada 30'luk kalın lastik takılır mı?

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu Canyon bir harika.

mfurkan