En sonunda yalıköye gidebildik-fotoğrafları

Scudo

İsmail ŞEN

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Corratec
Resimlerden anladığım kadarıyla eğlenceli bir tur olmuş.Resimler herşeyi anlatıyor zaten. :) Turlarınızın devamını dilerim.Sağlıcakla kalın.

• Beğen
Tepkiler: erdal ırmak
Tepki
7
Arkadaşlar herkese merhaba

Daha önce benimde katılmak isteyipte gerçekleştiremiğimiz,şimdi ise çalıştığımdan dolayı katılamadığım bu hem çok zevkli bi o kadar da yorucu turu gerçekleştirdiğinizden dolayı sizleri tebrik ederim.resimlerle anlatım çok güzel ayağınıza sağlık,inşallah bi gün beraber pedallarız.sağlıcakla kalın.

• Beğen
Tepkiler: Bahadır ATILGAN

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
Vay,vay vay ultra süper macera dolu bi tur olmuş.Tebrikler..Paylaşım için teşekkürler..
Bu arada Orhan abi sen yine manzara çek,bırak makroyu SLR makinası olanlar çeksin.Makinan çiçek yerine toprağı netlemiş.;)

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Uğur Demirtaş

Sadece gelincik fotoğrafında dediğin olmuş. Diğerleri bence makineye göre oldukça başarılı. Şu anda SLR alamayacağıma göre ve alsamda bisiklet turunda pek kullanışlı olmayacağını düşündüğümden bu makineyle devam edeyim.

ahmetvemert

Aktif Üye
Tepki
117
Orhan abi,

Senin fotoğraflarını ve anlatımını yeni gördüm. Gerçekten maceralı bir tur olmuş. Paylaşımın için teşekkürler. ;)

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@ahmetvemert

Az önce haritadan inceledim Trakyanın Karadeniz kıyılarında bu yaz gidilecek çok yer var. Bunun 3 günlük kısmı için arkadaş buldum. Geri kalanı için ya bir arkadaş bulacağım veya yalnız çıkacağım. Hele dünya kupası bir bitsinde.