en son umit freestyl fiyatı nedir

Enser

Üye
Tepki
0
mrb arkadaslar biraz dolastım ama gözüme carpmadı sorulduysa yinede özür dilerim suan son model umit bisikletler 2008 sanırım fiyatları nedir birde fren sistemi nedir street yapıcam uzerine eklemem yada degistirmem gereken seyler nedir simdidden tesekkurler....

Scudo

Enser

Üye
Tepki
0
saol var hakkı abinin msni de gelmedi ona soramadım o yuzden foruma yazdım

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@Muhammet48

Forum üzerinden reklam yapmanız yasak. msn vs. kullanın o zaman.

Enser

Üye
Tepki
0
street yapcam ya baslangıc için ii bile xD cok yuksek yerlere zıplarsak bilmedigimizden direk yaralanma söz konusu bi yerde faydası var xD

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
bence umit falan gerekyok .
onun yerine 2. el bir gt alabilirsin .
iyi bmx ile baslamanı tavsıye ederım , forumda satılıklar bolumunde butcene gore farklı modeller bulabılecegını dusunuyorum ;)

Enser

Üye
Tepki
0
250 kesin yani bi 50 daha ustune koyarım en fazla 300 ama kargo masrafını nasıl karsılarım bilmiorum ve bugun umiti sordum 375miş :S nasıl halledicem bilemiyorum

er-es

Üye
Tepki
21
bildiğim kadarıyla ümit gaziantepte üretiliyordu üretimi durduruldu ve ismini değiştirip belderiaya çevirdiler.

Ogez

Daimi Üye
Tepki
190
Konuyu açmadan daha geniş çaplı bir araştırma yapsaydın daha iyi olurdu çünkü böyle mesajlar geliyor artık sadece bmx bölümüne.O Konulara bakarsın veya 2. el sitelerine ,bisikletforumun 2. el bölümüne falan da bakabilirsin:)Ümit Street İçin Çok Ağır Bir Bisiklet.Frenleri Gidonu Aynakolu Rublesi vs çoğu parçasıyla sadece 3 4 Hareket yapılabiliyor onlarda flat hareketi:)Bana kalırsa Street için en az 400 ü gözden çıkarman lazım:)2. El Olarak Tabi.İnşallah En Kısa zamanda bisikletine kavuşursun:)

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@er-es

Açıkçası doğru düzgün Türkçe isimli bir bisiklet bir tane var diyebilirken, olaya bak, özentilikten adamlar belderia yapmış ismi.

Belderia nedir Allah aşkına?

Ümit ismi koyunca satış mı yapamıyordu adamlar? Anlamıyorum bu mantığı.

Ogez

Daimi Üye
Tepki
190
Belderia Bir İtalyan Firması Diye Biliyorum Ben:s

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
belderia diye aratınca motor çıkıyo hep, bi yanlışlık olmasın harbiden, çok ilginç

QFSYSTEM

Daimi Üye
Tepki
158
2. elümitdüşünürsen ben satıyorum..

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
bence umıtle falan baslama bmxden sogursun ve umıt aldıktan 2 gun sonra heryerı parcalanır bısıkletın gıt 2.el baska bı gt bak yada baska bısılere goz bazen kelepir guzel makınalar cıkıyor umıtden vaz gec derım elınde patlar verdıgın paraya degmez...

Ogez

Daimi Üye
Tepki
190
Bu Konunun Kilitlenmesi Gerek:)Sanırsam Konuyu Açan Arkadaş İstediği Bilgileri Fazlasıyla Aldı:)Umarım Bisikletine En Yakın Zamanda Kavuşursun Arkadaşım:)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
almak istersen bende belderia bmx satiyorum alışveriş bölümünde görebilirsin ;)