En son ne zaman taciz edildiniz?

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.183
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ava vs. gidilmiyorsa silah taşımanın bahanesini anlamıyorum ben. Siz ne amaçla koyuyorsanız cebinize o magandalar da o amaçla koyuyorlar, onlar da "bir olay olursa sakata gelmeyelim" diye taşıyorlar o aleti. Bıçak, silah, çakı vs. bunlar delikanlılık değil, magandalıktır...

Scudo

baris34ince

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Kron
bu konuda bisiklet kullanan herkesin içinde bi öfke var!... Keşke o beyin siz varlıklarda insan olabilse... Başıma gelenlerden örnek vereyim en basitinden; ana yolda giderken tali yol boşluğundan geçerken araç üstüme kırmasın diye sağ kolumla sinyal verdim. ve hanzo herifler önümü kesip sen kime hareket çekiyorsun diye küfretmeye başladılar levye çıkarttılar. Sadece mobeseyle tehdit edebildim oysaki ben. ve plakasını polise bindim onlar gider gitmez. Şu anda biber gazım olmadan hiç biyere gitmiyorum. bu hale getirdiler yaşadıklarım beni...

• Beğen
Tepkiler: tt2000

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
En soon... :D

Apaçinin birinden kaçmıştım gel buraya diyo gitmedim geri döndüm arkamdan koştu :D Tabii beni yakalıyacak ha :) öyle birini tanımıyorum beni koşarak yakalayacak :D

toprakakalin1

Daimi Üye
Tepki
48
Bisiklet
Carraro
Bizim burada "barzo" diye tabir ettiğimiz insanların mahalleleri var. Oralardan geçersem laf ederler de şimdi gezindiğim yerlerde yemez. Pişt, bisikletli, bak hele havalara bak laflarını sallamam da küfür müfür ederse kimse kusura bakmasın bu adamları sağlam döveceksin ardından bak bakalım gidip bisikletliye sataşabiliyor mu?

• Beğen
Tepkiler: Bahadır Ulusoy

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
geçen hafta yalovadan/izmit merkeze gidiyordum, gölcükteydim yolu yarıladım, emniyet şeridinden gittiğim halde sağımdaki petrola girmek için arkamdaki şahıs durmadan kornaya basıp tahrik etti.

Halbuki 5 saniye beklesen zaten gireceksin ne acelen var?

Aynı petrole bende girdim.

su ve kurabiye aldım, sözlü dalaşma kavgaya dönüştü.

kaskım çok işe yaradı :D :D

Tepki
14
Bu gün İstanbul Göztepe 'de oldu. Saat 20.00 civarı turdan dönerken tanzimat sokağın sonundan tütüncü mehmet efendi caddesine çıkarken arkamdan gelen 39 LV 442 plaka nolu peugeot hafif ticari beyaz bir araç nerdeyse ezip geçecekti. Sadece 10 cm (abartısız) yanımdan geçti zaten tek aracın zor sığdığı bir sokak ben 1,5 metre mesafe olmayacağından şeriti ortalamıştım baktım üstüme sürüyor duvara yapıştım nerdeyse. Bu konuda polise ifade versem ancak görüntü yok bir şey yapılır mı?

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
Siz şikayet edin. En kötü hiç şikayet etmemişle aynı hesaba gelir. Madem plakası falan da var...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Valla arkadaşlar hayretle okudum. Benim başıma sadece çok küçük bi olay geldi. Yolda giderken küçük 4-5 yaşlarında çocuk yanında geçerken saçma bi çığlık attı (hani okul servisinden kafamızı uzatıp bağırmışızdır ya onun gibi). Bisiklet sürerken iyi konsantre olduğum için sürüşümü etkilemedi(geri dönüp kızıcaktım sonra vazgeçtim çocuk aklı yapar diye düşündüm) ama sizin anlattıklarınız bayağı ileri seviye. Büyük konuşmak istemem ama biri öyle havalara bak ya da küfür falan etse dayanabiliceğimi düşünmüyorum zaten bu yüzden de bıçak falan taşımıyorum ama açıkçası bu anlattıklarınız beni bıçak taşıma konusunda bayağı bi düşündürdü.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
@Berksan

5 saniye beklemek mi, "ölürüm de beklemem" derler ya o derece sabırsız sürücülerimiz

rancid

Üye
Tepki
8
Benim ki de çok ileri bişey değil ama dün akşam eve dönerken sözde "okul taşıtı" kullanan adi herif sıkıştırmaya çalıştı üstüne birde pis pis sırıttı malum el hareketini yaparak okkalı küfür ettim ama araçtan inen olmadı. İnselerdi hepsini "gaz"lıcaktım :)

M

Mehmet Demirci

Misafir
BUGÜN...

Kasıtlı olarak takip mesafesine riayet etmeyen hayvan herif dibime kadar girip düğün arabası gibi kornaya abandı Aramızda geçen diyalog:
.
Ben: (Önüme bakar vaziyette) Ne var lan?
.
Öküz: (Arabanın içinde yanımdan geçerken el kol hareketleri) Ağv Ağv havhavgav

Ben: (caddenin ortasında herkesin içinde bağırarak) ne var ulan (y...)
.
Öküz: (el kol hareketleri)
.
Vesair vesair. Sonra yanına gittim adama diyorum. ne var? Adamda asabi asabi. bakışlar. Oksijen israfı sığır!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tepki
234
İsim
Talha S.
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mehmet Demirci maalesef böyle insanlar var bence polemiğe hiç gerek yok bisiklet kullanıcısı olarak her zaman mütevazi olmak gerekir. Karşı taraf o zaman yatışır ve hatalı olduğunu anlar.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
M

Mehmet Demirci

Misafir
@Mekanik tevazuyla alakası yok bnce çünkü kibirli insanlara karşı kibirli görünmek gayet uygun bir davranış, öyle öküzler hoşgörüden anlamaz, senin dediğin tevazu değil zillet

M

Mehmet Demirci

Misafir
@Mekanik aslında ben de uğraşmak istemiyorum ama gerek araçtayken gerek bisikletteyken bu öküzlere şahit olunca istemsizce bi öfke geliyor, resmen herkesin içinde sanki sopalı bıçaklı kavga varmış gibi gürültü oldu malesef sonra utandım

Tepki
155
İsim
serdar
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bir tane değil ki... Bisiklete bindiğim günler boyunca yanımdan neredeyse sıfır geçen, önüme kıran, arka tekerime kadar yanaşıp taciz eden tüm mersin meskop, eğriçam, mezitli ve belediye toplu taşıma araç şöförlerinin validelerine saygılarımı sunuyorum,