En 'sakar şekillerde ölenler' yarıştı

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Kayıt
9 Kasım 2004
Mesaj
976
Tepki
954
Şehir
İstanbul
En 'sakar şekillerde ölenler' yarıştı
Bir web sitesinde başlatılan yarışmada ‘en aptal şekillerde’ ölen kişilerin hikayeleri yarışıyor. Tanıdıkları kişilerin ‘garip’ ölüm hikayelerini siteye yollayan kişiler birbirileriyle kıyasıya yarışıyor.

Keşke biraz ışık olsaydı!

Teksas’da bulunan bir mağazanın çalışanları içeride gaz kokusu alınca ilgili yetkililere haber verdi. İki mühendis gaz kokusunun kaynağını bulmak için boşaltılan binaya girdi. İçerisi çok karanlık olduğu için önünü göremeyen mühendis biraz ışık için çakmağını çaktı… Patlamanın ardından mühendislerden eser kalmamıştı. Binanın enkazında onlara ait tek bulunan şey ise bir çakmaktı…

Dikizlemenin bedeli ağır oldu

Meksika’da bir hapishanede görev yapan güvenlik görevlisi seks yapan bir çifti gözetlemenin cezasını ağır ödedi. Raul Zarate Diaz hapishanede yatan bir suçlunun eşiyle görüşmesine yakından şahit olmak istedi ve çiftin seviştiği hücrenin çatısına çıktı. Fakat işler istediği gibi gitmedi. Dengesini kaybeden Diaz tavandaki vantilatöre çarptı ve 7 metre aşağıya uçup kendini çiftin seks yaptığı yatağın tam yanında buldu.

Ölümcül kokteyl

Kanadalı bir genç ‘ekonomik’ bir yöntemle sarhoş olmaya kalktı ve bakın başına neler geldi… Evinde bulunan bir parça alkolü sütle karıştıran genç şöminenin karşısında uyuyakaldı. Alkolün ateşle birleşmesi sonucunda gerçekleşen patlamada genç ve o anda evde bulunan kız kardeşi yaşamlarını yitirdi.

En uzun kim asılacak?

İki sarhoş bir köprünün üzerinde iddialaşırsa ne olur?
Seattle’da bir köprünün üstünde ‘en dayanlıklı kim?’ oyunu oynamaya kalkan iki sarhoştan biri köprüde en uzun süre asılı kalma rekorunu kırsa da köprüye tekrar tırmanma gücünü kendinde bulamadığı için köprünün altından geçen yola düşüp arabaların altında kaldı.

Yılanla oyun olmaz!

Alabama’da iki kafadar yarattıkları ilginç oyunda top yerine çıngıraklı yılan kullanınca olanlar oldu.
Birbirilerine top yerine bir çıngıraklı yılan fırlatarak oyun oynamaya kalkan adamlardan biri yılanın sokması sonucu ölürken diğeri ağır yaralandı.

Maço erkeklerin oyunu başka olur!

Polonyalı çiftçi Krystof Azninski ile arkadaşları içkinin dozunu fazla kaçırınca farklı oyunlar denemeye karar verdi.

Önce birbirilerinin kafasına ellerine geçirdikleri meyveleri atan gruptan biri bir testere alarak ayağını kesti. Bir diğeri bu cengaverlik gösterisine farklı bir boyut katmak için ‘O zaman bunu seyret’ diyerek testereyi kafasına götürdü. Elini kontrol edemeyen adam kendi kafasını kesti.

Milliyet
 
Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Kayıt
5 Ağustos 2006
Mesaj
1.691
Tepki
833
Şehir
Ürgüp, Kapadokya
ne insanlar var, istekleri farklı düşünceleri farklı, şu dünyada olmaz demeyin her an herşey olabilir :)
 

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Kayıt
18 Eylül 2004
Mesaj
2.790
Tepki
789
Yaş
35
Şehir
İstanbul / Eyüp
Bisiklet
Sedona
Polonyalı çiftçi Krystof Azninski ile arkadaşları gönülden kutluyorum:D:D:D

nasıl becermişler yaa:D:D:D
 

assan34

Aktif Üye
Kayıt
31 Mayıs 2006
Mesaj
198
Tepki
57
Şehir
Kayseri
paylaşım için teşekkürler

gerçektende ilginç ölümler
 

BF Okuru

Üye
Kayıt
6 Eylül 2004
Mesaj
73
Tepki
46
Bitanede benden olsun...


Jake Fen isimli Macar adam, eşini korkutmak için kendini asmış pozu verdi...Eve gelen eş kocasını o halde görünce bayıldı..Kapıyı açık gören komşu kadın içeri girince iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soydu.Topladıkları ile çıkarken Jake kadına bir tekme attı. Cesedin canlandığını sanan kadın korkudan öldü..Jake beraat etti..