En iyi tur bisikletleri

Cemil Dada

para todos todo nada para nosotros
Tepki
694
İsim
Cemil Dada
Bisiklet
Cube
Sele, pedal ve bagaj için harcadıklarımla aşağı yukarı ayni fiyata malettiğim bir Carraro 227'm var. Cube'ün daha iyi bir kadro sunduğunu tahmin ediyorum. Cube yol bisikletim var çünkü.

Daha hafif ve konforlusunu çok para harcamadan edinmek, muhtemelen sadece şans eseri edinilebilecek bir columbus kadroyu restore etmekle mümkün. Süspansiyonsuz cromoly maşa ve iyi pabuç takılmış v-frenlerle buna yaklaşılabilir.

Bunun dışındaki fiyat-kalite seçenekleri muhtemelen Fuji Touring ve VSF Fahrrad Manufactur olur, bir de KTM Lontano.

Yeni bir Surly ya da Soma Abd'de 1500 doların altında etikete sahip, üstelik resmi sitesinde. İkinci el kültürünün bizdekinden daha yaygın olduğunu düşünürsek kendi adımıza bir kez daha üzülebiliriz. Abd menşeili ürünler AB menşeili olanlara göre ithalat açısından daha da dezavantajlı.

Restore edilmiş bir çelik kadrolu bisiklet muhtemelen Türkiye için "en iyi tur bisikleti".

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Scudo
Tepki
60
İsim
Orhan Kurtuluş
Bisiklet
Brompton
@Envoy 35 Üstadım dünyanın en iyi rali arabası hacı murat yani 124 murat'tır desek hiç olmasa 15-20 bin liralık özel olarak tur'lar için üretilmiş bisikletlere haksızlık etmiş olmayız.

@mustafaguler Eskiden aldığım tur bisikletlerin en iyisiydi o zamanın markası KONA idi tabi 20 yıl önceki kalitesine bir bakarmısınız Cro-Moly kadro,havalı frenler ,şimdi çok daha muhteşemler var 15-30 bin aralığı.KONA yı şimdi saklıyorum arada binerim genellikle brompton kullanıyorum ,yaş 60 'a dayandı :)

SEYYAH OZİ

Daimi Üye
Tepki
654
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bence en iyi tur bisikleti elinde olandır elinde 20 binlik tur bisikleti olup tuzla bostancı yapan da var 300 liralık bisikketle bu ülkeyi turlayanda var önemli olan niyet ve gayret. Kazasız sürüşler