Elcik önerisi

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Mustafa Zeybek Bu elcikten kullandim. Ortalama 1 sene idare ediyor. Yazi icin oyuntulu kısımlar ince lastik kisimlarindan kopabiliyor. Cok konforlu olmasada eldiven ile rahat kullanimli fiyat-performans bir elcik. Takarken gidonu temizler ve sabunlu/deterjanli su ile hafifce islatirsaniz cok zorlanmadan takarsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
Scudo

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
bulabilirseniz tchibo'nun barendli elciklerini öneririm 2 yıldır kullanıyorum tam bir f/p ürünü..

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mahden barend tercih etmeyi düşünmüyorum, teşekkürler.

@suat akman
Yorum için teşekkürler. Büyük ihtimal bu elciği tercih edeceğim. Kışın nasılsa eldiven kullanırım. Yaza başka elcik bakarım en kötü.

• Beğen
Tepkiler: suat akman

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.024
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Merhaba abiler , yeni bir vites kolu aldım fakat elcikler kısa geldi. Yaklaşık 20 cm civarı elcik lazım. Iki tane elciği art arda mı takayım ? Bildiğiniz önereceğiniz elcik var mı ?Durum fotoda gayet belli.Fotoğraf0007.jpg

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.615
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@MAERKEK

Vites kollarini elciklere yaklastirsan? 20 cm. elcik olacagini dusunmuyorum da. Kablolar kisa gelirse degistirmen daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Mustafa Zeybek
Bu arada şu (link) elciği yerel bisiklet mağazasından 40 liraya aldım. Konuyu yarım bırakmış gibi olmuşum :) hissiyatı güzel ama kelepçeleri hemen yalama oldu.

• Beğen
Tepkiler: pancama ve MAERKEK

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.024
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
@CmlCLK
Aradaki metal boşluğunu sevmiyorum . O yüzden değiştireceğim üstündeki elcik 9 cm en fazla 13 cm elcik var. Yeni elcik+eski elcik yaparım .

@Mustafa Zeybek
Teşekkür ederim hocam . Aliexpressten bu ay içinde sipariş vereceğim. Bahara gelir zaten . Mart ayında takarım.
(link)

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.615
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Dumeni daraltmaya da gidebilirsiniz sn. @MAERKEK. Iki elcik takmaniz bir zaman sonra hos gorunmez gozunuze. Sizin zevkinizi bilemem ama ben asla girmezdim oyle bir ise.

ordi

Daimi Üye
Tepki
331
İsim
Orhan K
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba arkadaşlar, (link) bir elcik almayı düşünüyorum. Bir kaç farklı markanın benzer ürünleri mevcut. Markadan markaya belirgin malzeme farklı varmıdır? Yoksa ucuz olanı alsam olur mu?
S11214-21363767.jpg

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.665
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Merhaba arkadaşlar, (link) bir elcik almayı düşünüyorum. Bir kaç farklı markanın benzer ürünleri mevcut. Markadan markaya belirgin malzeme farklı varmıdır? Yoksa ucuz olanı alsam olur mu?
278530 dosyayı görüntüle
Vona ile Sedona her üründe birebir aynı, (link), (link) da bu üründe aynı. Malzemeleri ve desenleri arasında hiç fark yok, sadece kelepçe renk ve logoları değişiyor. Bende (link) var, avuç içine oturan kısmı doğru ayarlayınca barend açıları mantıksız kaldığı için çarşı-pazar bisikletine aktarıp (link) elciğe geçmiştim. Malzemesi sonradan aldığıma göre sert ama avuç içine oturuşu güzel.

• Beğen
Tepkiler: mhmtp ve ordi