Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

ege ve akdeniz

jamjam

Üye
Tepki
0
Odun ateşinde yemek yapmak,
Su bulunca çığlık atmak :)
Tanımadığın ?? kişiyle bir anda kader arkadaşı ( !) olmak,
Yolu sel götürdüğü için dağda planlanandan daha uzun kalmak ve bunu muhteşem bir eğlenceye dönüştürmek
Yorgun ayakları Kelebekler Vadisinin o turkuaz serinliğine bırakmak,
Güneşin batışını aspendostan seyretmek,
"İmkansız artık gidemem" dediğin anda yanlız olmadığını hissetmenle gelen güç
Köyde ikram edilen bir bardak buz gibi ayran,
Bulutlara bu kadar çok yakın olmak,
Tabağını, bardağını, selpağını,yorgunluğu ve tulumu paylaşmak
Dönüş yolunda kulağına eğilip "Hayatımın en güzel anlarıydı" diyen bir dostun elini sıkmak
Kumlarda çıplak ayak dans etmek..
Eğlenmek, çok eğlenmek...
Farkındalığa doğru atılan bir adım..
Kimbilir hangi krallarla kraliçelerin nefes aldığı topraklarda öğrenmek, öğrenmek...

BİZ HAZIRIZ !

TÜRKİYEYİ BİSİKLETLE DOLAŞMAK İSTİYORUZ SİZDE BÖYLE Bİ DÜŞÜNCEYE SAHİPSENİZ İLETİŞİME GEÇİN YAKIN ZAMANDA BÖYLE SUPER Bİ TUR YAPALIM YOL GÜZERGAHIMIZ OLAN HERYERDEN KATILABİLİRSİNİZ ÜNİVERSİTE ÖGRENCİSİYİZ ŞUAN 2 KİŞİYİZ SAYIMIZ 5 KİŞİYE ULAŞINCA BU TURU GERÇEKLEŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ KATILMAK İSTEYENLER FORUMDAN İRTİBATA GEÇERSE SEVİNİRİZ 17-25 YAŞ ARASI KATILIMLAR OLURSA MEMUN OLURUZ eger ekipi tamamlaya bilirsek 5kişiye ulaşırsak en kısa zamanda yola çıkacagız tur akdeniz ve ege olacak ankara ve civarından başlayacak

Scudo
Çok güzel bi düşünce ve etkinlik. Arkadaşlar doğu'yada bekleriz sizleri. Böyle sıcak dostların sıkıntısını bende çekiyorum. Onun için sizi çok iyi anlıyorum. İnanın ege ve akdenizde olsam mutlaka katılırdım.
Yolunuz açık olsun.
Sevgiler...

Back