Edirne'den- Roma'ya 10. Gün / Napoli / Latina

Tepki
241
Bisiklet
İdeal
(link)

Sabah muazzam bi manzaraya karşı uyandım... gölün kenarına çadır attığımdan gündoğumunda ördekler kuşlar sayesinde eşsiz fotoğraflar daha gün başlamadan.. motivasyonum yerindeydi sadece çektiğim bi fotoğraf bile herşeyine değiyordu bu turun..

Bugün sadece pedalladım ve kendi rekorumu kırdım o kadar yükle yorgunlukla bitkinlikle.. 157 km pedalladım !

İnsanlarla fazla haşırneşir olmadım anın tadını çıkardım.. sadece manzarayı seyrettim..

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo
Tepki
1.320
İsim
MUSA
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
biraz sitem de bulunayım. forumda olduk olmadık saçma konular için bilmem kaç tane mesaj görüyorum. bakıyorum da burada bir tane bile yok. sebebi ne acaba?
güzel bir paylaşım olmuş, içinde emek var. marifet iltifata şimdi tabi olmayacak ta ne zaman olacak?!.. bence böylesi yollara düşenleri yalnız bırakmamak lazım.

Tepki
241
Bisiklet
İdeal
Teşekkürler hocam.. ben bu turda bayağı deneyimler olsun.. kültür olsun.. avrupaya bakış açım olsun çok şey değişti.. bunlardan sizlerde feyiz alın diye paylaşıyorum.. tekrardan sağolun
@MUSA Ç.

Starium

Üye
Tepki
3
Cok guzel resimler ve harika bir tur. Musa Bey dediklerinde cok hakli, cok fazla emek var ve emeginize ayaginiza saglik demekten baska diyecek bisey yok. Diger yazilari merakla bekliyorum. :)

• Beğen
Tepkiler: Rahmi Çekmen
Tepki
241
Bisiklet
İdeal
@mehmet ulaş

Aynen o bölümün ta kendisi :)))

@Eren Can Güldalı

Napoli'ye girmeden önce tur arkadaşım vardı.. bi tatsızlık oldu.. sonra tamamen tek başımaydım.. aslında hep tek başımaydım.. biraz hızlıyım :)

• Beğen
Tepkiler: mehmet ulaş

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Musa kardeşimin dediği doğru fakat, nedense rahmi kardeşimin yapmış olduğu İtalya Turunu bende bugün üzerinden bir yıl geçtikten sonra okudum. Uluslararası turlar biraz gözden ırak oluyor sanırım. Genelde şehiriçi veya Şehirlerarası turlar okunuyor. Hepimizin eksikliği sonunda Rahmi kardeşimin emeği büyük kendisini kutluyorum. Çok güzel resimler paylaşmışsın onlar için ayrıca sağolasın. Yapılan her tur oralar için niyetlenenlere rehber oluyor onun için paylaşılan resimler ve anlatımlar çok önemli. Rahmi kardeşim ayaklarına sağlık turun üzerinden bir geçsede okunmamış gazete yeni gazetedir diyoruz, :)

muratkidiri

Aktif Üye
Tepki
806
İsim
Murat
Bisiklet
Orbea
Vay be zaman ne çabuk geçiyo, bu konuyu okuduktan sonra gaza gelip, İzmit'ten Roma'ya pedallamıştım.. O yüzden bu konu benim için çok önemli.. :)

karaduman61

spor&sohbet&seyahat
Tepki
640
İsim
emin
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhabalar. Öncelikle yaptığınız turdan dolayı tebrik ediyorum. Bizimle anılarınızı paylaşmanız sayesinde ufkumuzda yeni rotalar açılır inşallah. Yapılan sitemin hakkı var. Doğru tespit. Bu cesareti gösteren arkadaşlara daha çok destek olmak lazım. Saygılar