Edirne

ali alper uyar

Forum Demirbaşı
Tepki
753
dostum bu etkinliğe katılabilirm ama bosnaköy yolunda acayip derece de köpek var yani en azından akşam saat 10 gibi yalnız geçtiğimde sürü şeklinde kovaladılar beni olin in orda ve bosnaköy ün orda..bir de askeri bölgeymiş orası bilmiyordum allahtan bir devriyeye yakalanmadık... gündüzleri de böyle mi oluyor

Scudo

Erhan22

Aktif Üye
Tepki
221
Merhaba Ali alper kardeşim.Bu etkinlikte aramızda olman sevindirici.Köpek konusunda herhangi bir kaygın olmasın,hem kalabalık bir grup olacak hemde köpek kovucusu olan arkadaşlar var ekip içersinde.

Evet bosnaköy yolu gece askeri bölge olduğundan ulaşım izne tabidir.Ancak gündüz herhangi bir sorun yoktur.Kaldıki bu etkinlik için gerekli izinler alınmıştır ilgili mercilerden.

Birde sadace bosnaköyde değil bildiğin gibi tüm " Köylerde" köpekle karşılaşmak olası.Nasıl davranman gerektiğini bilirsen ve (Köpek kovucu biber spreyi vs.gibi) yardımcıların varsa pek sorun olmaz.

Seninle ve tüm bisikleti seven arkadaşlarınla tanışmak arzusuyla sağlıklı ve pedallı günler...

arda22

Aktif Üye
Tepki
80
bosnaköy değil de kedi köpek evinin orası köpek açısından sorunlu

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
Merhaba,
köpeklerle ilgili bir sorun olacagını düşünmüyorum..cünkü 12 Nisan'daki Edirne şenliğine katılan arkadaşların bazılarında köpek kovucu biber gazı var..

Köpekler yaklaşamıyor içiniz rahat olsun..
Selamlar

delqn.izkrenov

Aktif Üye
Tepki
167
Bisiklet
Drag
Selamlar ,

Yol , yol bisikleti için uygun mu ?

Teşekkürler ,

Erhan ÖZTÜRK

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
Merhaba Erhan Dostum,

Güzergah yol bisikleti için bazı kısımlar uygun,bazı kısımlar toprak yol oldugu için biraz sıkıntı olur..
Fakat toprak yolda uzun süre pedallanmayacak..

Selamlar

• Beğen
Tepkiler: Recep Manavoğlu

ali alper uyar

Forum Demirbaşı
Tepki
753
trakya üniversitesi bisiklet klübü tarafından saat 8.30 da zübeyde hanım parkın önünde toplanıp 9 da büyükdöllük köyüne gidilecektir katılmak isteyenlere duyurulur!:)

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Selam; Edirne'de bisikletin yaygınlaştırılması, sevdirilmesi için EDOSK Bisiklet Şenliği düzenledi aynı gün. Ve bu şenliğin duyurusu da hem burada hem de afişlerle Edirne'de çok daha önceden yapıldı. Gönül isterdi ki; sizler de, genç üniversiteliler olarak bu şenliğe katılasınız. Böyle bir şenliğe katılanların sayısı ne kadar fazla olursa, amaca ulaşmak da o kadar kolay olmaz mıydı sevgili kardeşim?

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
Üniversitedeki arkadaslar ayrı bir tur düzenliyorsa,
biz 12 Nisan Edirne Bisiklet Şenliği'nin gerçekleşmesi için boşu boşuna yırtmışız kendimizi :boese157:
Böyle şey mi olur ?????

Acaba diyorum,
Edirne'nin heryerine astıgımız afişleri görmüyorlar mı ?? yada Mimar Sinan Kapalı Spor Salonu'nun oradaki Pankartı..???
Forumdaki duyuruları ?????
İlginç....

ali alper uyar

Forum Demirbaşı
Tepki
753
ya ben düzenlemiyorum bizim okulda heryere asmışlar ben de duyurayım dedim buraya

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Tabiki sen düzenlemiyorsun sevgili kardeşim ama aynı tarihteki etkinliği bildiğin halde buraya bu duyuruyu yazman biraz garip oldu. Neyse, belki Ali'yle irtibat kurup, bu yanlışlığı düzeltebiliriz. Selamlar...

• Beğen
Tepkiler: Berker Kartel

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
Gürsel Abi seni aramızda görmek ne güzel :D
Hoşgeldin :)
İyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: gürsel açan

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
@gürsel açan

Aramıza hoşgeldin Gürsel. Seni burada görmek çok güzel. Hepbirlikte bisiklet için güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum. Tekrar hoşgeldin...

• Beğen
Tepkiler: gürsel açan

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
hay allah bende bir an noluyor böyle dedim kendi kendime allahtan bir yanlışlık olmuş neyse çok kesin olmamakla birlikte ben bile bu şenliğe ketılmayı düşünüyorum....

• Beğen
Tepkiler: M.Ergun GÖZET

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
değerli dostlar edosk un istanbul gezisinde tanıştığım güzel dostlar her zaman hatırımda ben bir Edirne aşığı olarak ve siz güzel dostlar ile birlikte olabilmek için çok kesin olmamakla birlikte cumartesi yola çıkıp aynı günde Edirne'ye varıp ertesi günde şenlikte sizlerle birlikte olmayı çok isterim umarım bunu gerçekleştirebilirim ama büyük bir ihtimal olabilir burada Cumhurbaşkanlığı turu var ama bensizde onu yapabilirler diye düşünüyorum
eğer ciğer ısmarlarsanız kesin gelirim.....

• Beğen
Tepkiler: M.Ergun GÖZET