EBİT yeni odamız için açılış partisi

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
oraya kaç kişi girebiliyodu deneme felan yaptınız mı
Ömrümüz çürüdü o ışıksız izbe odada Gökhan :) Aynı ekip yine o odadaydık sayı belli. Odaya sığmıyorsak odaya kafamızı sokuyorduk :)
Süpersiniz yaaa, tebrik ederim, hayırlı turlara vesile olsun
Teşekkürler :)
Herkez tebrik etmiş bende tebrik edeyim dedim Arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun fakat umarım odayı çay içme dışında güzel aktiveleri planlamak içinde kullanırsınız...15 mayısta 10 günlük bir ege akdeniz turuna çıkmayı planlıyorum eğer zaman yaratabilirsem şu düzenlemekle meşgul olduğunuz bisiklet festivalinede katılmak istiyorum...tekrar hayırlısı olsun...
Teşekkür ederiz. Festivale de muhakkak bekleriz :) Belki sizden de güzel fikirler çalabiliriz ;)

Scudo

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
Fotoğraflar,yabancı gelmiyor...:rolleyes: :rolleyes:
hemde hiçde yabancı gelmiyor....:cool: :cool:
geçtiğimiz yaz,denizli çivril elma festivalinde birlikteydik;) ;) ,
denizlibisikletplatformu ve izmirbisikletderneği ile birlikte hafızam yanıltmıyorsa beni...
soldaki abi fotoğrafın solundaki
,özellikle ben çok iyi tanıyorum unutmadım:) :D

hayırlı olsun bu arada:60: :winkenlux

• Beğen
Tepkiler: derya.yildirim

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
@bur-k@

Ne yazık ki dışarıdan üye alamıyoruz fakat İzmir Bisiklet Derneği ile çok keyifli turlar gerçekleştireceğinizin garantisini verebilirim. Biz de fırsat buldukça ortak turlara çıkmaya çalışıyoruz kendileri ile.

Sevgiler.

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Yeni-geniş odanız hayırlı olsun, darısı diğer üniversitelerimizin başına :)
Tabi diğer üni'lerde de sizin gibi azimli öğrencilerin olması dileğiyle birlikte..

• Beğen
Tepkiler: derya.yildirim

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
ben bir buçuk ay sonra Ege üniversitesi Sanat tarihine yerleşeceğim, geleceğim. bir yıldan fazladır şenlik fotoğraflarınıza bakıp hayal kuruyorum ve nihayetinde hayalim gerçekleşecek. Fotoğraflara baktığımda EBİT' li olmanın farkını iliklerimde hissedeceğim gibi geliyor. saygılar.

Tepki
1
derya hanım bugun ben orduda sızın bısıkletcılerı yolcu ettık uc saat kadar yol gıttık beraber onlarla bıntug hoca falan vardı sagolsunlar hepsı cok mukemmel ınsanlar yanlız ben ebıte uye olamadım nasıl olacak tam olarak anlamadım yardım edersenız sevınırım

sercan_pa

Aktif Üye
Tepki
141
merhaba erdal, ebite üye olman için ege üniversitesi öğrencisi olman gerekiyor. Bunun dışında her dönem yoğunluğa göre üye alınıyor ve sınava tabi tutuluyor(çok basit bir sınav:) )Sınavda başarılı olan arkadaşlar ebit üyesi oluyor.

hill_all

Üye
Tepki
42
@erdal basturk

hatırladım sizi :) Karadeniz turumuzda ordudan geçerken bize eşlik ettiğiniz için çok teşekkürler... EBİT'e üye olma konusunda ise; E.Ü. sağlık kültür ve spor daire başkanlığına karşı sorumluluğumuzdan ötürü sadece Ege Üniversitesi öğrencilerini EBİT'e üye yapabiliyoruz. Karadeniz turu gibi bir çok organizasyonda daha beraber pedallamak dileğiyle... hoşçakalın

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
ebitte aktif üye olmak istiyorsan maalesef arkadasların dediği gibi olması gerekiyor. ancak ebit.ws adresine üye olmaya çalışıpta üye olamadıysan eğer şuanda o adrese üye olma çünkü başka bir site üzerinde çalışmalarımız sürüyor artık o adresi kullanmayacağız. yeni adresimizi yakında burdan açıklarız.